Reklama
Reklama

Komentarze

8
K
kaskader 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chodzi łeb po parkingach, robi de**lne foty, potem szybko do domu, na wiochę i myśli że jest za******y... żenujące

0

Zglos komentarz

M
marian1k2 🏹 Łowca
14 lat temu

kaskader masz rację to nie jest wioch bo mało takich osób którzy stają poprawnie a po za tym jak byś drzwi otworzyć a te parkingi to na maluchy jeszcze robią dwa takie bmw poprawnie zaparkowane i co kominem mam wyjść pomyśl...

0

Zglos komentarz

Q
q222 😏 Szyderca
14 lat temu

ma właściciel rację, bo jak stanie prawidłowo, to przy takich gabarytach przyjedzie jakiś gamoń furą "prawie" nówka i nie bacząc na innych otworzy swoje podwoje jak wrota od stodoły i obije BMW

0

Zglos komentarz

N
Natasza 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ja ku...wa też tak staje bo na tych parkingach miejsce chyba na ryksze malowali. Autor pewnie nigdy nie parkował. Zresztą nick mówi sam za siebie

0

Zglos komentarz

A
axxxonn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem czy wiesz ale z auta trzeba wysiąść

0

Zglos komentarz

K
k0wal 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Napewno Widzewiaki Z Lodzi

0

Zglos komentarz

W
wybrany20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widać ze tu wszyscy prosto ze wsi, ja parkuje normalnie i jakoś sobie radze. Tak na marginesie to jest parking pod Tesco na Pojezierskiej.

0

Zglos komentarz

E
Emich_25 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak bys 400 tyś zł dal za auto tez bys parkowal z dala od szrotu palancie jeden !!!!

0

Zglos komentarz

Reklama