Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

no tak, to jest podstawowy powód nie znoszenia wiz dla Polaków (autorze pisz o swoim narodzie z dużej litery?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Słońce weszło w znak byka?

0

Zglos komentarz

S
slavoooxd 💩 JP 100%
14 lat temu

To jest chyba Birmingham , bo mam podobne zdjecie

0

Zglos komentarz

W
wiochapoznan 🎖️ Snajper
14 lat temu

NY wiem bo w mojej obecności było robione to zdjęcie

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

i to jeszcze pewnie Ty to zdjęcie robiłeś

0

Zglos komentarz

S
szalona1991 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widac co ja/jego kreci

0

Zglos komentarz

W
wiochapoznan 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ją!

0

Zglos komentarz

Reklama