Reklama
Reklama

Komentarze

2
J
jemczosnek 🏹 Łowca
14 lat temu

że niby czemu lans na tv? a co siedzi na nim, czy co? stoi normalnie, jak każdy inny telewizor w domu. zazdrościsz? bo u cb może stoi jeszcze taki czarno-biały co? żałosne.

0

Zglos komentarz

C
CmentarnaTancerka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kto chodzi w domu w okularach przeciwsłonecznych..-.-

0

Zglos komentarz

Reklama