Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
kowal22555 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ma to jak wsadzic bielizne w dwoch innych kolorach, jakby chociaz w tym samym koloze byly to jeszcze

0

Zglos komentarz

D
dejwidk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajna figurka ale faktycznie stanik psuje wszystko , przynajmniej kolorystyka mogła być ta sama :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie dość że same k@rwy na tej fotce to jeszcze bezguścia .. śmiech na sali

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Co za bezkrytyczny pasztet

0

Zglos komentarz

M
midgarzulum ⚔️ Jedi
14 lat temu

a kto to jest?

0

Zglos komentarz

Reklama