Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
tyson78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tylko 300 ?? kolej idzie ku lepszemu

0

Zglos komentarz

A
adrian81 😏 Szyderca
14 lat temu

Oj tam. Pamiętam czasy jak jeszcze bylem dzieckiem lata 90 To ludzie przez okna wchodzili. Oczywiście podroż z nad morza w przydziałowym korytarzu.

0

Zglos komentarz

Reklama