No ludzie co jak co ale żarty z Jezusa
przez
[Usunięty użytkownik]
— 14 lat temu
I co w tym złego? Jest takie fajne określenie, na takich bardzo wierzących: święto-jeb..iwi :]
Zgłoszenie zostało wysłane
ja jestem wierzącym niepraktykującym ale dla mnie to jest już przesada.Zapisz sie do Jechowych oni to lubią
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
No dokładnie ja boga szanuje dlatego wżucam na wiocha bo to dla mnie jest przesada...
Zgłoszenie zostało wysłane