Reklama
No ludzie co jak co ale żarty z Jezusa

No ludzie co jak co ale żarty z Jezusa

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
G
girlinglass 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I co w tym złego? Jest takie fajne określenie, na takich bardzo wierzących: święto-jeb..iwi :]

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ja jestem wierzącym niepraktykującym ale dla mnie to jest już przesada.Zapisz sie do Jechowych oni to lubią

0

Zglos komentarz

D
DdaronKebab 🌾 Wieśniak
14 lat temu

można nie wierzyć, ale wypadałoby też szanować...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

No dokładnie ja boga szanuje dlatego wżucam na wiocha bo to dla mnie jest przesada...

0

Zglos komentarz

Reklama