Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
14 lat temu

Nie no, jak bym miał taką koszulę, to sam bym się dodał na wieś ;D

0

Zglos komentarz

M
14 lat temu

ty już jesteś wieś od samych betów, sku*wysynie

0

Zglos komentarz

D
darti123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jakie pokrowce z działu tuningu Tesco ;)

0

Zglos komentarz

M
muza50 🎖️ Snajper
14 lat temu

jaka lipa ha ha ha wiocha maxx

0

Zglos komentarz

Reklama