Reklama
Radio Maryja: "Czy ja już jestem na antenie?"

Radio Maryja: "Czy ja już jestem na antenie?"

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
Z
zbigis ⚔️ Jedi
14 lat temu

Co ma twój z**b@ny opis wspólnego z "absurdem"???

0

Zglos komentarz

M
midgarzulum ⚔️ Jedi
14 lat temu

no właśnie co ma piernik do wiatraka

0

Zglos komentarz

B
b.boy 😏 Szyderca
14 lat temu

No właśnie co ma?Arania wytłumacz

0

Zglos komentarz

Reklama