Reklama
Reklama

Komentarze

10
S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

To ile razy bedzie sie zegnac z kibicami ??? Ile razy bedzie schodzic z ringu ze łzami w oczach ???

0

Zglos komentarz

M
makalon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Pozdrawiam fanów."... przepraszam, kogo?

0

Zglos komentarz

G
gglol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzie on się do Mameda równa...

0

Zglos komentarz

C
czakensiak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najman z jednej strony jest wiochą jakich mało, z drugiej zaś wejdzie na ring, zrobi z siebie pośmiewisko, ale dostanie za to ładne pieniążki:P

0

Zglos komentarz

M
mati8988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahha on i khalidov... oczywiscie moze sprobowac zeby znowu z siebie glupka zrobic... najlepiej jakby wogole nie byl polakiem bo wstyd...

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
14 lat temu

On to robi dla kasy, a Khalidov ma dużą oglądalność więc pewnie będzie go prowokował do walki aby znowu zarobić.

0

Zglos komentarz

Z
zorro2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On tylko lubi dostać wp...dol.

0

Zglos komentarz

X
XRasputinX 🏹 Łowca
14 lat temu

Ta jasne... Ta ci***a z Khalidovem, to może powalczyć jedynie w bierki! Hehe Skończony pajac. Ostatnio bardzo się rozwija w różnych dziedzinach sportu A.Małysz :) Najman poczekaj jeszcze trochę, to może będziesz miał przeciwnika,który ci nie wrąbie...Choć ryzyko zawsze istnieje :D

0

Zglos komentarz

X
XRasputinX 🏹 Łowca
14 lat temu

Ta jasne... Ta ci***a z Khalidovem, to może powalczyć jedynie w bierki! Hehe Skończony pajac. Ostatnio bardzo się rozwija w różnych dziedzinach sportu A.Małysz :) Najman poczekaj jeszcze trochę, to może będziesz miał przeciwnika,który ci nie wrąbie...Choć ryzyko zawsze istnieje :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Posrało go dokładnie

0

Zglos komentarz

Reklama