Reklama
Reklama

Komentarze

34
C
CripS111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdy pracowałem we Francji pewien francuz zapytal mnie czy w Polsce sa samochody. Takie o nas maja mniemanie w europie zachodniej. Co sie ogolnie pokrywa z prawda, 100 lat za murzynami.

0

Zglos komentarz

H
hickeyek 😏 Szyderca
14 lat temu

co ty nie powiesz, to ten francuz jest chyba 10 lat za murzynami skoro nic nie wie na temat Polski

0

Zglos komentarz

C
czapik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mądra firma robiła te ubrania

0

Zglos komentarz

K
Kerusi 💩 JP 100%
14 lat temu

Tak tylko dla Twojej wiadomości Hiszpanii pisze się przez dwa "i" Ale to tylko tak napisałem żebyś wiedział :]

0

Zglos komentarz

F
fargotex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no to się ktoś popisał wiedzą (((

0

Zglos komentarz

M
martinleft 🌾 Wieśniak
14 lat temu

E tam.. Dobrze że im hiszpańskiej flagi nie odwrócili Chińczycy ;D eee odwrotnie to to samo...

0

Zglos komentarz

L
LP11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niezle

0

Zglos komentarz

M
m4r0s 💩 JP 100%
14 lat temu

najlepszym sie zdarza

0

Zglos komentarz

S
shahal85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeden z wielu przykładów jakie mieszkańcy zachodu mają pojęcie o Polsce spora część nawet nie wie gdzie "to" jest :( żenada normalnie

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

hehe przerazajace ... jestesmy w Europie ,wiele działo sie kazdy powinien chociaz w namiastce dowiedziedz sie czegos by nie bylo takich byków jak tutaj ... jak najbardziej hiszpanie powinni sie wstydzic

0

Zglos komentarz

V
Varak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież na pierwszy rzut oka widać, że te koszulki obok "oficjalnych" to nawet nie leżały. Europe 2012? Bi**h, please, to tak jak u nas jakieś Abibasy. A oburzeni napinacze już się gotują :)

0

Zglos komentarz

D
debbi 💩 JP 100%
14 lat temu

Mieszkam w Madrycie i takich koszulek na oczy nie widzialam!!! A jak juz sa takie sprzedawane to najprawdopodobniej na targach po 3€ :D Moze nie wszyscy hiszpanie posiadaja wiedze na temat Polski badz jakichs innych krajow, ale napewno nie pozwoliliby sobie na tak wielkie uchybienie!!!

0

Zglos komentarz

D
debbi 💩 JP 100%
14 lat temu

*po 3 euro

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

mnie sie ktos zapytal czy kolorowe telewizory mamy...ja w niemczech mieszkam. zacofanych ludzi jest pelno i to tuz za rogiem:)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

mnie sie kos zapytal czy kolorowe telewizory mamy...mieszkam w niemczech. de**le sa wszedzie nawet tuz za rogiem:)

0

Zglos komentarz

P
puta_ES 😏 Szyderca
14 lat temu

koszulka była sprzedawana w hipermarkecie "Mercadon" czy jak to sie tam pisze czyli jak mieszkasz w Madrycie to na pewno wiesz... (ja tam byłem tylko tydzien)

0

Zglos komentarz

C
cosaco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja bym powiedzial, ze to sciema - fotomontaz. Widzialem podobne w jednym supemarkecie kolo domu (Eroski). I dobrze sie przyjrzalem. Pod Orzelkiem bylo Poland. Punto.

0

Zglos komentarz

O
ostra1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ważne czy podróba czy nie, ważne że symbol Ukrainy tzw: tryzub w czasie wojny był symbolem band UPA /ukraińska narodowa armia/ które mordowały Polaków

0

Zglos komentarz

O
ostra1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie jest ważne czy to podróba czy nie- ważne że symbol Ukrainy tzw:tryzub w czasie wojny był symbolem band UPA /ukraińska narodowa armia/ które to bandy mordowały Polaków

0

Zglos komentarz

D
despero20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Podróby z bazaru albo przerobione oficjalne są tu euro2012.interia.pl/galerie/zdjecie,iId,400825,iAId,24453

0

Zglos komentarz

E
Ertos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmm teraz jestem pewny że nawet nie wiedzą gdzie polska na mapie jest a co dopiero jakie ma godło

0

Zglos komentarz

D
Derdiana666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W du**e byli, gó**o widzieli. Nie mają żadnego pojęcia o naszym kraju.Koszulki powinny zostać wycofane z obiegu.Wiocha!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ja myślałem, że tylko głąby w Anglii nie wiedzą gdzie leży Polska i jakie jest nasze godło. Proste do zapamiętania

0

Zglos komentarz

N
Nieznajomy12253 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie wiocha, ale jestem pewny ze wiekszosc z was nie wie jakie kraje maja flagi a co dopiero godla, wiec nie ma co sie oburzac bo Polska nie takie bledy czasem robi ;)

0

Zglos komentarz

N
Nieznajomy12253 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak dla mnie wiocha, ale jestem pewny ze wiekszosc ludzi w polsce nie wie jakie poszczegolne kraje maja flagi a co dopiero godla, wiec nie ma co udawac oburzonych.

0

Zglos komentarz

B
blublah 😏 Szyderca
14 lat temu

Okej, przyznam się, że na chwilę obecną nie znam herbu Hiszpanii, ale myślę, że gdybym chciała wyprodukować i wpuścić do obiegu koszulki z herbem tego kraju, w dodatku na tak wielkie przedsięwzięcie jakim jest Euro, to chyba wypadałoby mi SPRAWDZIĆ ten herb..

0

Zglos komentarz

F
fasolmateusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dzięki za pomylenie godeł.

0

Zglos komentarz

P
panijegosuka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sraty-taty. Ja na przykład gdyby nie ta koszulka, to nawet bym nie pomyślała, że to obok orzełka to godło Ukrainy;) No, z tym, że ja jestem szarym człowieczkiem i gdybym miała zrobić nadruk na koszulkę, to na pewno wcześniej bym się upewniła, że jest poprawny.

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
14 lat temu

Niedorozwinięte ćwoki.Przecież wystarczyło tylko sprawdzić na wikipedii które godło jest polskie a które ukraińskie.

0

Zglos komentarz

R
rafcio20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

1:)

0

Zglos komentarz

O
Ouuuu 😏 Szyderca
14 lat temu

Kolejny powód dla którego nie powinniśmy uczyć się o innych krajach na historii, czy geografii. Oni mają nas gdzieś, nami się nie interesują, to my tak samo powinniśmy się zachować -,-

0

Zglos komentarz

M
maciek13stary 🌾 Wieśniak
14 lat temu

leń poucz sie troche gimbusie to nie bedziesz byków jak oni sadzić

0

Zglos komentarz

Z
zaq999 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no jak widać chińczycy opanowali także rynek hiszpański

0

Zglos komentarz

M
mikolaj313 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w hiszpanii chinczykow jest wiecej jak psow.

0

Zglos komentarz

W
wasiliy_dobrowsky 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie zasugerowali się piosenką hej sokoły

0

Zglos komentarz

V
vader1973 🌾 Wieśniak
14 lat temu

raczej piosenką koko,koko euro spoko!

0

Zglos komentarz

B
blublah 😏 Szyderca
14 lat temu

Wiadomo, że spora część świata uważa nasz kraj za dno, ale to już podpada pod kategorię grubej przesady. Jak można było wyprodukować koszulki bez weryfikacji takiego istotnego szczegółu?

0

Zglos komentarz

M
mikolaj313 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W Hiszpanii to normalne niekuzy tutaj mysla ze polska jest kolo syberji. tak ze mnie to zdjecie nie dziwi.

0

Zglos komentarz

A
abra7kadabra 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po jaką cholerę chcą w ogóle uczestniczyć w Euro, skoro nie mają nawet minimalnej wiedzy o krajach w których ma się ono odbyć? My musimy w Polsce na WOS'ie, Historii uczyć się wszystkiego o globalizacji, historii innych państw itd. A jaki to ma sens, skoro w innych krajach naszą kulturę mają w nosie

Po jaką cholerę chcą w ogóle uczestniczyć w Euro, skoro nie mają nawet minimalnej wiedzy o krajach w których ma się ono odbyć? My musimy w Polsce na WOS'ie, Historii uczyć się wszystkiego o globalizacji, historii innych państw itd. A jaki to ma sens, skoro w innych krajach naszą kulturę mają w nosie

0

Zglos komentarz

V
Varak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czyli Tobie się wydaje, że w imprezach sportowych uczestniczy się po to, aby poznać kraj gospodarza? Acha... To fajnie. Głupio, ale fajnie. Swoją drogą - skoro już tak błyszczysz erudycją, to rozumiem, że znasz godło Hiszpanii z pamięci? ;)

0

Zglos komentarz

M
martinleft 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Varak jak chcesz błyszczeć to może pomyśl że jak się robi coś takiego to przecież można sprawdzić czy jest. wzór się zgadza tylko kolejność inna...

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
14 lat temu

Chłopie, to, że nasze szkolnictwo wymaga od uczni znajomości innych krajów, nie znaczy, że w tych krajach są takie same wymogi ;)

0

Zglos komentarz

W
Whos_that_lady 😏 Szyderca
14 lat temu

ja pie*dole...

0

Zglos komentarz

Reklama