Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kx125 😏 Szyderca
14 lat temu

ale dres ma fajny

0

Zglos komentarz

S
StanleyRR 🌾 Wieśniak
14 lat temu

głupia c**a

0

Zglos komentarz

S
stahoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale ona robi to lewą ręką,co można by odebrać jako prześmiewczy gest.

0

Zglos komentarz

A
adrian_brodniczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie czaje tego...ta ku**a zamordowala tylu polakow a idioci robia sobie takie foty...

0

Zglos komentarz

Reklama