Reklama
Reklama

Komentarze

17
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Przesadziła z butami. Typowo sylwestrowe.

0

Zglos komentarz

R
radomwks 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Przeaadzila ta pani na ławce ubierając się tak ;)

0

Zglos komentarz

J
jebacciuli 🌾 Wieśniak
7 lat temu

cycuszki ma fajne..

0

Zglos komentarz

N
nordman 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Toż to dziewczyna Hellboya tylko rogów brak. Może po ślubie wyjdą

0

Zglos komentarz

A
ADAREK17 🌾 Wieśniak
7 lat temu

wygląda jak hellboy

0

Zglos komentarz

K
kurde26 😏 Szyderca
7 lat temu

Pewnie że przesadziła. Przecież te buty nie pasują do tych majtek. Poza tym są z zeszłego sezonu

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

To zdjęcie było nieudolnie składane z przynajmniej trzech elementów. Korekcja perspektyw jest na kursie dla średnio zaawansowanych, dla początkujących mają tylko wycinanie tła i wklejanie warstw obrazów. DNO.

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
7 lat temu

faktycznie, okropne szpilki.

0

Zglos komentarz

K
kika1980r 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Indianka.

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

Głupia id****a... Takie tylko palić w piecu

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
14 lat temu

Może to siostra Winnetou

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

Ferdalku,to blondynka :)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
14 lat temu

Farbowana

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

no to lisiczka jakas jest ;)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
14 lat temu

Jak każda czerwonoskóra

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

moze ja krew zalala ze sie za mocno zopalala ? :)

0

Zglos komentarz

N
notoniewiemco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NUTELLA Team :D

0

Zglos komentarz

A
AVELila69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niczym "HELLBOY" wersja w wydaniu żeńskim:) Tylko rogów brakuje^^

0

Zglos komentarz

T
tatiana999 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czeka na EURO.

0

Zglos komentarz

H
hania87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe co na królowa Ela to Windsor a za jej plecami jest zamek!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

N
normal 🌟 Padawan
14 lat temu

Na pewno to przesadziłeś TY - z photoshopem

0

Zglos komentarz

B
b.boy 😏 Szyderca
14 lat temu

Photoshopem cię robili!

0

Zglos komentarz

Reklama