Reklama
Łazienki to mają potencjał na robienie fotek.

Łazienki to mają potencjał na robienie fotek.

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
38

Zglos post

Reklama

Komentarze

31
R
riddick3pl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chyba zlew im nie wystarcza, Kuchnia za mała ??

0

Zglos komentarz

K
kaska0934 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W ubraniu to się one zbyt porządnie nie umyją.

0

Zglos komentarz

W
wftr 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Panie Kaziu, kafelka odpada...

0

Zglos komentarz

W
Wiochmenka007 😏 Szyderca
13 lat temu

Moda na fotki w wannie.

0

Zglos komentarz

K
King_Midas ⚔️ Jedi
13 lat temu

Taka Panna ,jaka wanna

0

Zglos komentarz

K
KlaudiaTs1 💩 JP 100%
13 lat temu

? Co jest Ku*wa ?

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale po co pakować sie w ubraniu do wanny ?.

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To jest reklama skarpet...

0

Zglos komentarz

H
Hexenmeister 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ta z drugiej fotki za remonty by sie wziela ,a nie "erotyczne" trzaskanie zdiec!!!

0

Zglos komentarz

H
HadesZcS 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wow lansuje się bo się myje czy co? Po co wstawia takie zdjęcia?

0

Zglos komentarz

A
Alptraum 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ok, ja rozumiem, fotka w łazience, bo to takie modne, ale po co jej te skarpety?! oo

0

Zglos komentarz

R
Royer30 😏 Szyderca
13 lat temu

2 zdjecie to dziewczyna z moich rejonow ŁOBEZ jedna z wiekszych kurewek w tym miescie

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
13 lat temu

Żal mi tych wszystkich ludzi robiących sobie zdjęcia w łazience, toalecie, bo to znaczy że albo nie mają innych ciekawszych miejsc do ich robienia, albo im wyobraźnia na więcej nie pozwala.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Pewnie nigdy w życiu nie widziały wanny.

0

Zglos komentarz

M
Mingue 🎖️ Snajper
13 lat temu

nastała nowa moda na robienie zdjęć w wannie

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
13 lat temu

Na drugim zdjęciu nawet ma złote fugi.

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Szkoda, że w futrze nie położą się.

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

cierpliwości to dopiero pilot serialu

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Czy chcesz powiedzieć, że Rekin ma jeszcze coś w zanadrzu?

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

no raczej centrum wodne to Rekina klimaty

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Rekin teraz pracuje..nie żyje tylko wiochą a ja zostałem adminem żenada... ale kontent jestem!

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Wiedziałam, że jak Sebuś skomentuje, to zmrozi moją elokwencję:)

0

Zglos komentarz

S
13 lat temu

nie widze wiochy, moze to jej kostium kąpielowy wy kapucyny głupie ? ;* w dodatku osoby poniżej komentujące to same pe*ały :D

0

Zglos komentarz

E
E.Coli 😏 Szyderca
13 lat temu

Kiedys w takiej wannie JackCola lezał ale on sie nie lansował, nie z takim wygladem

0

Zglos komentarz

T
Toomoo92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

1 zdjęcie dla jaj, 2 zdecydowanie na serio, specjalnie założyła "stylową" s**ienkę, i "oryginalną" bransoletkę. WIOCHA!

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

zdjecie nr 1-zrobione dla jaj(nie wklada sie skarpet na rajstopy do erotycznych zdjec).Zdjecie nr 2-dziewczyna uwazala ,ze tak ladnie wyszla,ze szkoda byloby chowac fotki do rodzinnego archiwum,nawet jesli jest zrobione w koszmarnej lazience...

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

to mogła wyciąć "koszmarną łazienkę" choćby w Paintcie, albo czymś "górnych lotów" czyli...Picasą? :)

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

obrzydliwe są ...

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
13 lat temu

Ta na dole lans na 4 szczoteczki i maszynke do golenia.

0

Zglos komentarz

S
sylweksylwek502 💩 JP 100%
13 lat temu

koleżanka ta na drugim zdjeciu ma to "coś" i jest oki pozdrawiam :):):)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ta pani na górze już tutaj zagościła w tamtym roku. "Lans w wannie" Dodano: 2011-08-04, 00:12:00 przez: enigma73

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
13 lat temu

takie wczesne lata komuny albo "późne roccocco"

0

Zglos komentarz

K
kaa1908 😏 Szyderca
13 lat temu

hahaha ta na dole to jeszcze magia painta nogi sobie szczupłe zrobiła hahaha

0

Zglos komentarz

C
czarna1281 🎖️ Snajper
13 lat temu

kochanie ale do wanny to najpierw trzeba sie rozebrać :)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

myslalem ,ze na drugim zdjeciu naprawili kafelki ..

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

bo to som dziewczyny...co znaja swe godziny ;)

0

Zglos komentarz

K
kika1980r 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Niezły syf.

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
14 lat temu

a gdzie ty tu dziewczynko widzisz syf :)?

0

Zglos komentarz

Reklama