Reklama
Reklama

Komentarze

3
L
lelo33 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jestem tolerancyjny i to nawet bardzo, ale takie coś to już przesada... takich ludzi powinno sie izolować

0

Zglos komentarz

G
gr4b4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mam wrażenie że ten nie-mężczyzna na fotce to autor wiochy. Szukasz tu wsparcia? Jestem tolerancyjny, no ale żeby facet się malował?

0

Zglos komentarz

S
stanley.kowalski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten gość sam siebie nie szanuje więc trudno liczyć na to że ktoś będzie go szanował.

0

Zglos komentarz

Reklama