Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
porcupine 😏 Szyderca
14 lat temu

A co, gustujesz w facetach? :D

0

Zglos komentarz

R
radar007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak gustuje w facetach. całkiem prawdopodobne że dlatego że jestem dziewczyną.

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
14 lat temu

No chyba że tak - ale to wina twojego profilu.

0

Zglos komentarz

R
radar007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

racja. co ja poradzę ża fajne nazwy są już zajęte.

0

Zglos komentarz

Reklama