Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
EmPeek 💩 JP 100%
14 lat temu

tu chyba wiocha wrzucona przez wroga tej osoby bo wiochy tu nie widzę a może jestem po prostu wyrozumiały dla ludzi

0

Zglos komentarz

S
syczacacobra 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie cyka sobie foty aparatem na zębach

0

Zglos komentarz

P
Pakamera007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ładna dziewczyna z ciekawym charakterem - wiochy niema :)

0

Zglos komentarz

S
sosenka989 😏 Szyderca
14 lat temu

dziewczyna może ładne, ale.. co z tego? pokazywanie "fakersów" do zdjęć,jest żałosne,jak można mówić,że to dziewczyna z charakterem? jak dla mnie to głupota,a przecież jest tyle fajnych pomysłów na zdjecia..

0

Zglos komentarz

Reklama