Reklama
Reklama

Komentarze

6
T
trendy21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajne ciacha. Nie widzę wiochy.

0

Zglos komentarz

R
romantik 🌟 Padawan
14 lat temu

ja yebav to)

0

Zglos komentarz

N
nanditos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skad wiesz ze sie oglaszaja-pewnie na jakims portalu szukales:) wiec po co te obelgi?

0

Zglos komentarz

S
Sylwia46d 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tacy ładni szkoda że pe**ły (chyba) CHŁOPAKI nie wiedzą co tracą

0

Zglos komentarz

R
republikanin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to po co takie fotki wstawiasz jak dzieci patrzą ???????????????

0

Zglos komentarz

A
Adamus660 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O jak postępowo się zrobiło. gdyby ktoś wstawił babinkę co się modli pod krzyżem to byście srali pod siebie, żeby wykrzyczeć jaka to wiocha, albo najechać na dziewczynę która jest świadoma swojej seksowności, ale jak ktoś ma zrzute z dwóch zniewieściałych pederastów to nikt raptem nie widzi wiochy..

O jak postępowo się zrobiło. gdyby ktoś wstawił babinkę co się modli pod krzyżem to byście srali pod siebie, żeby wykrzyczeć jaka to wiocha, albo najechać na dziewczynę która jest świadoma swojej seksowności, ale jak ktoś ma zrzute z dwóch zniewieściałych pederastów to nikt raptem nie widzi wiochy..

0

Zglos komentarz

Reklama