Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
sasasasara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest Filip, nie rozumiem, dlaczego tutaj się znalazł.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

wiochą jest polskie społeczeństwo. Dresiarze niszczący miasta, napadający na ludzi. Oni są okej, a ludzie, którzy chcą się odciąć od szarej Polskiej rzeczywistości nie robiąc przy tym NIKOMU krzywdy są źli. Brnijcie w to dalej, zostaniecie sami ze swoimi kompleksami w tym kraju.

0

Zglos komentarz

S
SpleeNemo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie...

0

Zglos komentarz

Reklama