Reklama
Życzliwość sąsiadów po trzymaniu roweru przez 2dni

Życzliwość sąsiadów po trzymaniu roweru przez 2dni

przez Ejcu — 14 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
rotan 😏 Szyderca
14 lat temu

Sorry za komenta, ale sam miałem parę razy nieprzyjemność wdzierania się do piwnicy zastawionej rowerami gości swoich sąsiadów. O ile ja na spokojnie z nimi pogadałem i wyjaśniłem im, że to nie jest odpowiednie miejsce, oni zaś zaczęli "parkować" gdzie indziej, o tyle (nie wiem, czy próbow

Sorry za komenta, ale sam miałem parę razy nieprzyjemność wdzierania się do piwnicy zastawionej rowerami gości swoich sąsiadów. O ile ja na spokojnie z nimi pogadałem i wyjaśniłem im, że to nie jest odpowiednie miejsce, oni zaś zaczęli "parkować" gdzie indziej, o tyle (nie wiem, czy próbow

0

Zglos komentarz

R
rotan 😏 Szyderca
14 lat temu

czy próbowano w ogóle rozmawiać...) tu widzę, że cykliści nie za bardzo byli skłonni do współpracy. Reakcja lokatorów jak najbardziej adekwatna, myślę, że zachowałbym się podobnie, gdyby sytuacja się powtórzyła. Na szczęście się nie powtarza:)

0

Zglos komentarz

E
Ejcu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mógł cichy "wielbiciel" przyjść i powiedzieć że mu przeszkadza ;) Wszystko jest dla ludzi, a nie od razu z groźbami wyskakiwać :]

0

Zglos komentarz

Reklama