Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nightriders87 ⚔️ Jedi
14 lat temu

tak sie bawi wodstock gdzie pełno zboczeńców

0

Zglos komentarz

W
wodkazkola 🎖️ Snajper
14 lat temu

Niewykorzystane okazje się mszczą.A co do zboczeńców to...uwielbiam Woodstock.

0

Zglos komentarz

K
kika1980r 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

O co Ci chodzi??

0

Zglos komentarz

W
wodkazkola 🎖️ Snajper
14 lat temu

Uderzyła kogoś w głowę butem.

0

Zglos komentarz

K
kika1980r 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

ahaaa...

0

Zglos komentarz

W
wodkazkola 🎖️ Snajper
14 lat temu

Czasem bywa i tak.

0

Zglos komentarz

D
dobermans 🌟 Padawan
14 lat temu

Czy autor filmu był kiedykolwiek na Woodstocku? Wydaje mi się że chyba nie ...

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

Powinna mu z buta za*ebać.

0

Zglos komentarz

Reklama