Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
kris21q 🏹 Łowca
14 lat temu

ty się ciesz bo ja też za pół litra przeważnie dwie dychy płace

0

Zglos komentarz

C
czaku13 🌾 Wieśniak
14 lat temu

7,50 za Nesetea ja za 14,50zł kupiłem sobie tam drożdżówkę :D

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
14 lat temu

Pierwszy raz na lotnisku byłeś ? ;-)

0

Zglos komentarz

D
david2882 😏 Szyderca
14 lat temu

a ja w Karpaczu na Śnieżce za wodę mineralną 0,25 zapłaciłem 7 zł:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

TRZEBA SOBIE BYŁO KOMPOTU NAGOTOWAĆ ALBO NAPIĆ SIĘ WODY Z KRANU,A NIE MARUDZIĆ.NA SAMOLOT MASZ A NA NAPÓJ JUŻ NIE?

0

Zglos komentarz

Reklama