Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
Knox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lol jak w grach nooby stoją i żebrają a jak coś dostaną to się przepychają lol

0

Zglos komentarz

T
Tulio20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Eee jak ja raz wyrzucałem z okna pieniądze to nie było takich tłumów. Może dlatego że dwu groszówki szybko spadają i nikt tego nie widział :/

0

Zglos komentarz

Reklama