Reklama
Reklama

Komentarze

7
N
novokaina 🌾 Wieśniak
14 lat temu

husaria nadciąga

0

Zglos komentarz

B
bacabaca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawa będzie husaria jak mu przy 80 km/h ta rura odpadnie i wbije się tobie w szybę...będziesz miał husarię w natarciu...we własnym aucie...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

jestem za !!!

0

Zglos komentarz

Y
ync2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pomysł fajny, ale bacabaca ma racje.

0

Zglos komentarz

F
familimen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

krótko i na temat: de**l na drodze!! Pierwszy patrol powinien go zatrzymać i tak mu dowalić żeby następne dwa tygodnie nagie miecze mu się śniły... :/

0

Zglos komentarz

M
martuchacha87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeszcze odfrunie biedaczek:D

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
6 lat temu

Kierowca ma małego

0

Zglos komentarz

Reklama