Polak z Niemiec - Niemiec z Polski?
przez
Polakprawdziwy
— 14 lat temu
Ukradli ten samochód ;D blachy zmienili tylko o faladze zapomnieli; D
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
A co? Nie wolno kibicować innym krajom? Co, obywatel Polski MUSI uwielbiać tylko Polskę? A guzik prawda! Ja sam wolę pepików i ruskich by wyszli z grupy niż te nasze łamagi.
Zgłoszenie zostało wysłane
Śląsk opolski jest... Śląski. Prawdziwą wiochą jest ten nacjonalistyczny komentarz. A tak jestem z województwa Opolskiego, ale nie z Krapkowic jak ten wyżej.
Zgłoszenie zostało wysłane