Reklama
Reklama

Komentarze

4
G
guru2012 🎖️ Snajper
14 lat temu

gorzka prawda nikomu nie smakuje

0

Zglos komentarz

K
kris21q 🏹 Łowca
14 lat temu

widocznie tej książki jeszcze nie czytała

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

prosze pani, od poniedzialku znowu sie szkola zaczyna ;)

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Do obecnego wydania bardziej pasuje chyba nazwa "cyrk".

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

cos byc w tym mousi,jak sie dzieciaki do nauki zmusi, bo na edukacyjnej arenie, kazda lekcja to wielkie wydarzenie ;)

0

Zglos komentarz

O
opresyjny 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Politycy bardzo by sobie życzyli żbyśmy byli na takim poziomie.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

Racja...trafiony,tatopiony :)

0

Zglos komentarz

Reklama