Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
Pazdziochoff 🌾 Wieśniak
14 lat temu

PO xxxx to chyba poznan, a jak wiadomo to kraina wielkich wykopkow, wiec i wiesniakow nie brak.

0

Zglos komentarz

W
WuCePIKER 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a mi się wydaje, że to jednak Koszalin, z tym, że ludzie sobie przyjechali na zakupy.

0

Zglos komentarz

W
WuCePIKER 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ludzie z Poznania* (mały błąd, przepraszam)

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ku**a też mi wielkie rzeczy towaru mają góra na trzech...

0

Zglos komentarz

Reklama