Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
pompips 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A może ta dziewczyna ma wielojęzycznych przyjaciół na fb i angielski jest całkiem niezłym sposobem na komunikację ?????????

0

Zglos komentarz

S
scotch_77 💩 JP 100%
14 lat temu

nawet jeśli, to i tak z cholernym błędem to napisała :)

0

Zglos komentarz

Reklama