Reklama
Reklama

Komentarze

11
R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Wysłali tylko znajomym z pozdrowieniami ;)

0

Zglos komentarz

N
Nasi 😏 Szyderca
12 lat temu

gratulacje znajomych :D

0

Zglos komentarz

F
fiorehencerbin 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Różne zdjęcia trafiają do "NETA". "NETA" zaśmiecana jest bez opamiętania nie tylko zdjęciami filmami, ale również analfabetami.

0

Zglos komentarz

T
the_Killing_joke 🏹 Łowca
12 lat temu

kr***n, burak i ćwok z Bydgoszczy :)

0

Zglos komentarz

Y
yaiba83 🏹 Łowca
12 lat temu

Co raz zostanie wrzucone na "neta" zostanie w nim na wieki :)

0

Zglos komentarz

P
pawel-wod 🎖️ Snajper
12 lat temu

mi się wydaję że jak się zapoznali było pięknie i romantycznie i głupota w głowie, a jak sie pochamrali to zemsta przez dodanie takiego zdjęcia w eter

0

Zglos komentarz

T
the_Killing_joke 🏹 Łowca
12 lat temu

nic z tych rzeczy ):) małżeństwo z Bydgoszczy :) moze jakieś seks taśmy jeszcze wypłynna ;)

0

Zglos komentarz

T
tlenowygonzo 🏹 Łowca
12 lat temu

"Zapoznać" to się można z instrukcją.

0

Zglos komentarz

A
a3953fjweofh34h 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Co za wstyd! Mogli już chociaż ustawić tak ten telefon, żeby nie było widać, że to nie Iphone 5s!

0

Zglos komentarz

S
Sarabi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To chyba Samsung.

0

Zglos komentarz

D
dyabel92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czyżby Kinga kubiczek z wałcza xd?

0

Zglos komentarz

E
eldoypa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

odzyskanie danych z karty pamięci poprzedniego właściciela jest łatwe

0

Zglos komentarz

S
sebix26 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jakby nie wrzucili w neta to byś nie widział

0

Zglos komentarz

S
Suuzi 😏 Szyderca
12 lat temu

zgadzam się z opisem.

0

Zglos komentarz

J
jurgenaut 🌾 Wieśniak
12 lat temu

galaxy s5570, ale gó**o :P

0

Zglos komentarz

Reklama