Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

tacy pewnie w niedzielę...w pierwszym rzędzie przed oltarzem siedzą...

0

Zglos komentarz

R
radek729 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co ma do tego niedziela i kościół?? Jesteś przykładem WIEŚNIAKA!

0

Zglos komentarz

F
familimen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

toć to nie grzech dopiero jak zabije kogoś to wtedy jest a bee a fuj i niegodny... morderca normalnie i zbir! taka nasza dwulicowość rzekłbym nawet Polska dwulicowość.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

bo prawie wszyscy Polacy deklarują sie jako katolicy...a jazda po pijanemu, narażanie zdrowia i życia siebie i dzieci, jazda niesprawnym samochodem wbrew przepisom....to takich zachowań uczy wasza wiara???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Patologia. "Do trzech lat". Dostanie połowę, bo pierwszy wyrok, w trakcie odsiadywania zbiją połowę wyroku za dobre sprawowanie... Choć pewnie tylko zawiasy. Za samo wiezienie dzieci po pijaku, bym mu dychę wpie*dolił.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

ale takie społeczne przyzwolenie...tatusie najeb*** z imprez rodzinnych wracają to norma....a taki katolicki naród i bogobojny

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
14 lat temu

I dziwić się że po pijaku jeżdżą ? Kara śmieszna

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

puszczą go wolno...bo jedyny żywiciel rodziny

0

Zglos komentarz

F
familimen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za zabicie zwierzaka byś dostał więcej, ale niestety to jest zmora naszych czasów... ludzie mają często dziwną (przynajmniej dla mnie) hierarchię wartości... zresztą id**tyzmów jest więcej i nic nie poradzisz.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

za takie coś powinno być automatycznie więzienie i konfiskata samochodu

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

Oczywiście plus dla dobrego absurdu kolegi po fachu. Myślicie,że obóz koncentracyjny to dobre rozwiązanie dla niego?

0

Zglos komentarz

Reklama