Reklama
Reklama

Komentarze

16
J
juveneq 🌾 Wieśniak
14 lat temu

juz sciaga baty do jebania pi*******y stalinowiec

0

Zglos komentarz

T
TOMEK1981AAA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WON Z POLSKI BOLSZEWIKI !!!!!!

0

Zglos komentarz

S
simwet 🌾 Wieśniak
14 lat temu

WON Z POLSKI TOMEK1981AAA !!!!!!

0

Zglos komentarz

P
Pograbek 🎖️ Snajper
14 lat temu

Niczym sie od nich nie różnicie!

0

Zglos komentarz

G
GranFigura 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sierpę i młotę czerwoną hołotę! !DVCE!

0

Zglos komentarz

K
14 lat temu

Naucz się pisać buraku!

0

Zglos komentarz

S
syrapnicram 🌾 Wieśniak
14 lat temu

polska gościnność

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
14 lat temu

Chcieli marszu to go mają xD

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
14 lat temu

burak

0

Zglos komentarz

S
Sonia02 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak zwykle Polacy to jest i ma byc sport piłka

0

Zglos komentarz

A
aniasecret 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie ma sie czym chwalic, niektorzy zachowuja sie jak zwykli kibole bez honoru i klasy!!! Wstyd !!! Mozecie minusowac mam to w d....Za takie zachowanie wiocha dla polakow!!!!

0

Zglos komentarz

K
krystian026 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skad ku**a wiecie ze to Polak zrobił ?

0

Zglos komentarz

K
kebob1920 💩 JP 100%
14 lat temu

tak kur..wa jak polskich ochroniarzy pobili trzy razy gorzej że wylądowali po ostrych dyżurach to jakoś kur..wa nie pokazujecie co się działo w Wrocławiu tylko się przejmujcie jakimś ruskiem dobrze h//u..jo,w,i

0

Zglos komentarz

A
aniasecret 😏 Szyderca
14 lat temu

Za to ze pobili ochroniarzy ruscy maja zaplacic 120 tys euro, a jak jeszcze beda zadymiac to bedzie -6 punktow!!!. Wiec nie becz! Modl sle tylko o to zeby Polskę nie spotkal taki "honor" bo sporo z naszych tez jest aresztowanych po meczu z ruskimi!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

jestem Polakiem i absolutnie się pod tym nie podpisuje. wstydzę się i przepraszam za niedorozwinętych kr***nów którzy uważają się za "obrońców polskości"

0

Zglos komentarz

M
marcparc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Smutno mi, że w Polsce żyją takie św***e jak ty. To przez takich prostaków jak ty powstał m.in. uogólniający nas dokument i wszyscy mają nas za dzikusów...

0

Zglos komentarz

B
beifa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

marcparc wystarczy obejrzeć klika stron wiochy, aby wstydzić się i myśleć, że żyjemy w kraju dzikusów; nie popieram przemocy, bicia ruskich ś**ń, ale przymykam oko za ruską prowokację

0

Zglos komentarz

E
eraser 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Welcome to POLAND! :D Coś za pewnie sie czuli w naszym kraju... To ich ogarneli :D

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

I bardzo dobrze. Mam nadzieję że na następnych meczach też tak będzie. Szkoda że nie mogę się odegrać za to wszystko co zrobili naszej ukochanej Polsce. Oni powinni mieć zakaz wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej.

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
14 lat temu

Cieszy was ten rusek na glebie? Bo mnie ani trochę. Zwykła polska frajerska żenada. Ruchole nie są święci, ale Polusy wcale nie są od nich lepsi. Takie same g**je, oboje...

0

Zglos komentarz

Reklama