Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
laurapalmer 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ciężko wyczuć cóż to za mina.Hmmmmm pół uśmiech czy smutek.:)

0

Zglos komentarz

O
owix17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja się grzecznie pytam...gdzie ten telefon do chu*a ma aparat???

0

Zglos komentarz

Reklama