"Ludzie są gorsi od najokrutniejszych zwierząt."
przez
hetera
— 14 lat temu
Zabic to malo .. slyszalam te katowanie w radiu . co za czlowiek niech zdycha w wiezieniu .. moze ktos go tam nauczy szacubnku dla zwierzat
Zgłoszenie zostało wysłane