Reklama
Reklama

Komentarze

5
G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

jakos tak cicho sie zrobilo,czyzby i miauczenie tez sie juz znudzilo ?;)

0

Zglos komentarz

D
darti123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Będzie głóna

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Śmialiśmy się z czeskich filmów a płaczemy gdy z nimi zagraliśmy.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

ja mowilam ze z czechami nic nigdy nie wiadomo, bo z naszymi to raczej tak ;)

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

a swoja droga wstyd,zeby taki maly krecik nakopal koziolkowi ;)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Bo zrobił podkop :)

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

taa,jak zwykle ktos zrobil krecia robote,tylko kto ?

0

Zglos komentarz

G
guru2012 🎖️ Snajper
14 lat temu

gugu,trawa byla kiepska

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

za mokra niestety ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jak na moje astygmantyczne oko to i kot oniemiał...

0

Zglos komentarz

Reklama