Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
Starbreaker 😏 Szyderca
14 lat temu

I bardzo dobrze, szkoda że dopiero mecz dostarczył im odpowiedniej motywacji. Jakbyśmy nie oglądali telewizji to bylibyśmy o wiele lepiej rozwiniętym narodem. W chwili obecnej telewizja jest chyba najgorszym źródłem informacji, a jakość oferowanej rozrywki jest denna ;)

0

Zglos komentarz

M
mariusz.spoko 💩 JP 100%
14 lat temu

dobre mój znajomy 3 lata temu też wyjebał telewizor

0

Zglos komentarz

Reklama