Nowy bezbłyskowy radar straży miejskiej
przez
klemusek
— 14 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Ha! Tam kolo niej powiniej stac znak: Zwolnij! Dziura kolo nawierzchni!
Zgłoszenie zostało wysłane