Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
RoberD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajne tylko że to nie Polska

0

Zglos komentarz

S
ssylwekk_m 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bylo bylo bylo

0

Zglos komentarz

M
magik2555 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wyglada mi to na zdjecie wykonane w Rosji.Samochod jest rosyjski OKA a i auto na przodzie tez jest rosyjskie.

0

Zglos komentarz

H
handleman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szczególnie że to typowo polskie krajobrazy

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
14 lat temu

Gdzie indziej czytałem, że to ruskie.

0

Zglos komentarz

P
Pitero_pl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie ma to jak wrzucać absurdy, które były już na głównej... Brawa dla "miszcza odgrzewanych absurdów"

0

Zglos komentarz

Reklama