Reklama
Reklama

Komentarze

117
N
Norbi666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No jaka laska!! taka poważna

0

Zglos komentarz

N
Niecny_Uczynek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Te wszystkie portale ;/ są choRe i poniżaja innych ludzi ;] mimo ze sama wrzucam tutaj zdjecia.. ;// ale kurde :/ chyba zaprzestane ;] bo to jakas masakra .. a teraz do własciciela tej "wiochy" .. moze i soba na zdjeciu nie jest jakas piekna.. ale ma prawo być szczesliwa i być kochana ..

0

Zglos komentarz

P
Patis07 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Każdy ma prawo do miłości..... Nie rozumiem... może nie jest "piękna" ale nie wiesz jaka jest z charakteru... Czemu ją tak poniżasz? Każdy ma prawo do szczęścia, czy Ci się to podoba czy nie

0

Zglos komentarz

O
offpeacedoo 🏹 Łowca
15 lat temu

Heh widziałem ją już wiele razy. Nie żebym śmiał się z niej, ale jeśli tak wyglada to powinna robic cos w tym kierunku żeby to zmienic (schudnąc, zmienic fryzure etc.) a nie użalac sie na fotce i szukac niewidomego desperata -.-

0

Zglos komentarz

M
malkowooxd 😏 Szyderca
15 lat temu

offpeacedoo No i właśnie to samo miałam na mysli wstawiając to tu ;]

0

Zglos komentarz

J
ja24 🎯 Wyjadacz
15 lat temu

jezeli to ty jestes na tym zdjeciu profilowym to za bardzo sie nie roznisz uroda od tej laski ktora wstawilas na wioche... przykre ale prawdziwe...sama jestes tak piekna ''ze az oczy zamykac'' a nabijasz sie z innych.

0

Zglos komentarz

M
malkowooxd 😏 Szyderca
15 lat temu

ja24 Nie o mnie tutaj mówimy ale co prawda to prawda piękna nie jestem ;] Tylko pytanie czy Ty jestes taki 'piękny' by mnie oceniać. ;]

0

Zglos komentarz

C
CENTAUR4334 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Haha, jeśli chcecie się bulwersować i oburzać z powodu dodawanych tutaj grafik, to lepiej róbcie to gdzie indziej, może w łazience albo WC. Najwyraźniej nie rozumiecie sensu istnienia tego portalu, jakże ważnego z resztą. Wiocha to narzędzie do tępienia id****w, którzy szerzą głupotę w sieci! :)

Haha, jeśli chcecie się bulwersować i oburzać z powodu dodawanych tutaj grafik, to lepiej róbcie to gdzie indziej, może w łazience albo WC. Najwyraźniej nie rozumiecie sensu istnienia tego portalu, jakże ważnego z resztą. Wiocha to narzędzie do tępienia id****w, którzy szerzą głupotę w sieci! :)

0

Zglos komentarz

K
kondeknh 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ehhh, wiocha na maxa ! powinni od czasu do czasu myć te wagony.... ;/

0

Zglos komentarz

K
Kurvinox 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wojciech Man na wakacjach :)

0

Zglos komentarz

G
grzesiek1251 💩 JP 100%
15 lat temu

haha-chyba PRĄD CIE POKOPAŁ

0

Zglos komentarz

Y
yattaman11 💩 JP 100%
15 lat temu

Łódź Fabryczna, ładny dworzec. Zaraz przestanie istnieć, więc dziewczyna sobie zrobiła fotkę pamiątkową. A Wy zaraz po niej jeździcie...

0

Zglos komentarz

P
pterodaktyl 🌾 Wieśniak
15 lat temu

czyli tylko "piękni" ludzie mają prawo do miłości?

0

Zglos komentarz

B
buczo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dlatego nie upijam się do nieprzytomności na imprezach...

0

Zglos komentarz

I
ilikethis 😏 Szyderca
15 lat temu

A ja trzymam za nią kciuki :) może naprawdę jest zdesperowana i pragnie miłości i liczy na to, że w ten sposób jej się uda...

0

Zglos komentarz

O
15 lat temu

Co jak co, ale kolor włosów ma ładny :D chyba, że tylko na moim monitorze tak wygląda ;p Ale podpis pod zdjęciem, to wiocha xD nie nabijam się z tej kobiety, ale no taki podpis nawet mnie śmieszy u ładnych lasek. Boże, wyjdźcie na miasto, na imprezę, a nie net net i net!

0

Zglos komentarz

J
jocker0705 😏 Szyderca
15 lat temu

Ale ma bujną czupryne :D

0

Zglos komentarz

M
MISTLE 🌾 Wieśniak
15 lat temu

bez komentarza...

0

Zglos komentarz

B
batas2 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dworzec Toruń ;p

0

Zglos komentarz

S
sweet__lemon 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie wszyscy musza byc piekni jak te rozowe dziunie!

0

Zglos komentarz

B
buczo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

może i tapmadl nigdy nie będzie, ale gdyby zaczęła dobać o siebie (dieta, trochę ćwiczeń, golarka, fryzjer), bardziej kobieco ubierać to po roku nie jeden chętny by się znalazł... nie wiem jak inni, ale ja lubię zadbane dziewczyny

0

Zglos komentarz

A
agrafka 💩 JP 100%
15 lat temu

każdy potrzebuje miłości i drugiej połówki do szczęścia to żałosne wysmiewac sie z czyiś pragnien i marzen:(

0

Zglos komentarz

W
werooniika1 🌾 Wieśniak
15 lat temu

każdy chce być kochany

0

Zglos komentarz

P
pterodaktyl 🌾 Wieśniak
15 lat temu

fakt gdyby ciut schudła, zrobiła coś z włosami i inaczej się ubrała byłoby to tylko z korzyścią dla niej:) co nie zmienia faktu, że wyśmiewanie się z tego jak teraz wygląda jest żałosne...

0

Zglos komentarz

O
oOoNIEoOo 💩 JP 100%
15 lat temu

jak Ona sie nazywa na fotce?

0

Zglos komentarz

Z
zmonceny 🌾 Wieśniak
15 lat temu

To, że nie jest atrakcyjna to nie znaczy, że nie ma prawa wrzucać swoich zdjęć. Ja na jej miejscu zrobiłabym coś w kierunku, żeby stała się bardziej atrakcyjna (dieta, ćwiczenia, fryzjer i makijaż), bo nie ma kobiet brzydkich, tylko zaniedbane, chociaż te tandetne plastiki są ewidentnie brzydkie

To, że nie jest atrakcyjna to nie znaczy, że nie ma prawa wrzucać swoich zdjęć. Ja na jej miejscu zrobiłabym coś w kierunku, żeby stała się bardziej atrakcyjna (dieta, ćwiczenia, fryzjer i makijaż), bo nie ma kobiet brzydkich, tylko zaniedbane, chociaż te tandetne plastiki są ewidentnie brzydkie

0

Zglos komentarz

Z
zmonceny 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A mam na uwadze delikatny makijaż, a nie tona tapety..Bo mimo, że nie ma kobiet brzydkich, to same robią się brzydkie z ich własnej winy, taka jest prawda

0

Zglos komentarz

J
Jokerek 🏹 Łowca
15 lat temu

Oj faktycznie fryzjer by sie jej przydal haha xD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Wg mnie to zdjęcie nie powinno się znaleźć na tym portalu. i co z tego, że dziewczyna nie jest urodziwa? Nie każdy może być super piękny...

0

Zglos komentarz

K
krewiflaki 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jakoś smutno mi się zrobiło.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Wszyscy mówicie że powinna schudnąć i się zmienić, a ja się pytam czy wszystkie musimy być chudymi blondynkami z wielkim cycem i solarą?? Przypominam że prawdziwa miłość to kochać kogoś takim jakim jest i akceptować go a nie "kocham cie ale schudnij..." Życzę jej żeby znalazła prawdziwa miłość :)

Wszyscy mówicie że powinna schudnąć i się zmienić, a ja się pytam czy wszystkie musimy być chudymi blondynkami z wielkim cycem i solarą?? Przypominam że prawdziwa miłość to kochać kogoś takim jakim jest i akceptować go a nie "kocham cie ale schudnij..." Życzę jej żeby znalazła prawdziwa miłość :)

0

Zglos komentarz

C
Candice 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dziwne pragnienie... pragnienie miłości.

0

Zglos komentarz

C
Candice 🌾 Wieśniak
15 lat temu

lucy123 faceci są wzrokowcami, wszyscy podświadomie oceniają na podstawie wyglądu. "Jak cie widza tak cie piszą". No takie życie.

0

Zglos komentarz

H
hugodrax 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Toż to dworzec Łódź fabryczna:)

0

Zglos komentarz

S
szylla1207 💩 JP 100%
15 lat temu

mi to bardziwj wyglada na dworzec w lublinie...

0

Zglos komentarz

M
matthias 🌾 Wieśniak
15 lat temu

kwiaty we włosach potargał wiatr..

0

Zglos komentarz

D
demon1892 💩 JP 100%
15 lat temu

mmm sexy laska :D hihi tylko brać i się nie zastanawiać :D

0

Zglos komentarz

M
miodimleko 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A może akurat pokocha.

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
15 lat temu

Dziewczyno !!. Więcej usmiechu, a znajdziesz swoją drugą połówke jabłka.

0

Zglos komentarz

S
sztanka666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jej milosc pojechala PKP ... nie szybko wroci.

0

Zglos komentarz

L
Lantea 🌾 Wieśniak
15 lat temu

malkowooxd : id**tką jesteś, wiesz? ;] wcale nie ma takiego podpisu pod zdjęciem. ;] zwykla szmata jesteś i tyle. ;] to moja przyjaciółka i nie pozwole żeby jakaś lalunia ją obrażała ;] przynajmniej chłopaka ma ! ;] i co kurewko, zatkało? ogarnij się blacharo. ;]]

0

Zglos komentarz

D
doctor_freud 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jak można nabijać się z marzeń o miłości? Jak dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, każdy z nas mniej lub bardziej tego pragnie.

0

Zglos komentarz

S
15 lat temu

chcesz zeby cie ktos pokochal to zadbaj o siebie !!!przedewszystkim dieta!!!ale ja cie kumam dziewczyno!!zeby zapomniec o stresach jesz i jesz to ci niby pomaga !!ale to tylko chwilowe zapomnienie!!

0

Zglos komentarz

M
Mistress9 😏 Szyderca
15 lat temu

KU*WA MAC mam dośc tych wszystkich 'obrońców praw zwierząt' którzy niemal pod każdym zdjęciem będą wypisywac,że "ona ma prawo byc kochana", "gruby też człowiek", "ona jest chora", "przestancie się śmiac" -_- wiocha.pl jest właśnie po to, by POŚMIAC z takich nieudaczników życiowych, więc WYNOCHA.

KU*WA MAC mam dośc tych wszystkich 'obrońców praw zwierząt' którzy niemal pod każdym zdjęciem będą wypisywac,że "ona ma prawo byc kochana", "gruby też człowiek", "ona jest chora", "przestancie się śmiac" -_- wiocha.pl jest właśnie po to, by POŚMIAC z takich nieudaczników życiowych, więc WYNOCHA.

0

Zglos komentarz

A
Azraellus 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wiocha jest po to, żeby wyśmiewać id**tyczne zdjęcia, a nie czyjeś wady... PEACE!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Condice uroda przemija a charakter zostaje a ponieważ wybieramy sie przeważnie na podstawie wyglądu dlatego jest tyle rozwodów.. No ale kazdy ma swoje poglądy. Pozdrawiam :)

0

Zglos komentarz

C
captainvanilla 🌾 Wieśniak
15 lat temu

z jednej strony jest mi jej żal, ale z drugiej, nawet jeśli miałaby niską samoocenę to by nie wstawiała swoich fotek. ona może po prostu nie dostrzega problemu i myśli, że sam się rozwiąże..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

A i ciesze się że wy jestescie tacy za*******e piękni i idealni i że wcale nie marzycie o miłości:) bo moim zdaniem kazdy z nas ma wady w wygladzie

0

Zglos komentarz

I
internetowa 😏 Szyderca
15 lat temu

znam jej login na fotce, ktoś chce to pisać.

0

Zglos komentarz

N
15 lat temu

Ona chyba już tu kiedyś była; p

0

Zglos komentarz

P
pterodaktyl 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Mistress9 masz prawo do swojego zdania na temat tej strony, ale porównywanie innych ludzi do zwierząt świadczy tylko o tym, że jesteś POJE**NĄ PUSTĄ ID**TKĄ.

0

Zglos komentarz

A
andriia 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ta strona kiedyś była lepsza :/ Nie rozumiem po co ktoś umieścił to zdjęcie?

0

Zglos komentarz

Z
zaqxsw1 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Mistress9 ta strona jest po to by pośmiać się z id**tycznych zdjęć a w tym zdjęciu nie widzę nic głupiego. wygląda jak wygląda i to wyłącznie jej sprawa. i na jakiej podstawie uważasz że jest nieudacznikiem życiowym? leczysz własne kompleksy nabijając się z innych?

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
15 lat temu

Fajny zaczes;)

0

Zglos komentarz

C
Crazy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Fotka.pl to serwis randkowy, więc nie widzę żadnej wiochy ani w podpisie, ani na zdjęciu, natomiast to, że nabijasz się z wyglądu innych,to dopiero wiocha... bo jak sama napisałaś... piękna nie jesteś

0

Zglos komentarz

J
jhno 🌾 Wieśniak
15 lat temu

i oczywiście masa komentarzy typu "gdzie tu jest wiocha " "każdy wygląda tak jak wygląda" A jakbyście ją spotkali na ulicy , to na pewno każdy zaśmiałby się pod nosem ... A tu tacy k*rwa niewinni ...

0

Zglos komentarz

Z
zlotyptak 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Mistress9 - wiocha.pl jest po to, żeby pośmiać się z durnych i często żenujących pomysłów ludzi na zdjęcie. Z tego co piszesz od razu można wywnioskować, że sama jesteś nieudacznikiem życiowym. Może wstaw swoje zdjęcie i pośmiejemy się z ciebie? Ciekawe ile praw zwierząt zostanie wtedy złamanych.

Mistress9 - wiocha.pl jest po to, żeby pośmiać się z durnych i często żenujących pomysłów ludzi na zdjęcie. Z tego co piszesz od razu można wywnioskować, że sama jesteś nieudacznikiem życiowym. Może wstaw swoje zdjęcie i pośmiejemy się z ciebie? Ciekawe ile praw zwierząt zostanie wtedy złamanych.

0

Zglos komentarz

M
mruga 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ludzie weźcie sie odczepcie od zdjęcia. Przynajmniej dziewczyna nie świeci d**ą i cycami. Wyglądu się nie wybiera, a ona - przepraszam - jest tylko pulchna a nie brzydka.

0

Zglos komentarz

M
malenka017 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Może i wszyscy pisza ze kazdy wyglada jak wyglada ale nie maja racji ? ;> moze czesciowo kazdy ma wplyw na swoj wyglad ale nie całkowicie ;pp w zdjęciu nie widze żadnej wiochy

0

Zglos komentarz

A
anx93 🌾 Wieśniak
15 lat temu

w zdjęciu został użyty motyw wędrowny :D widoczny jest więc dlatego pociąg. Może symbolizować istotę przemijania w życiu bądź wędrówki przez nie. Motyw został zaczerpnięty ze starożytności. Brawo za ten szczegół !

0

Zglos komentarz

U
UlicznyFlow 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie rozumiem tego, że to właśnie dziewczyna wstawiła tą "wiochę". Myślałam, że dziewczyny są bardziej tolerancyjne. Mi strasznie żal tej dziewczyny, nie wiadomo przecież, jakie czynniki wpłynęły na to, że wygląda tak jak wygląda. Ale muszę też przyznać, że te desperackie teksty pod zdjęciami są cona

Nie rozumiem tego, że to właśnie dziewczyna wstawiła tą "wiochę". Myślałam, że dziewczyny są bardziej tolerancyjne. Mi strasznie żal tej dziewczyny, nie wiadomo przecież, jakie czynniki wpłynęły na to, że wygląda tak jak wygląda. Ale muszę też przyznać, że te desperackie teksty pod zdjęciami są cona

0

Zglos komentarz

U
UlicznyFlow 🌾 Wieśniak
15 lat temu

co najmniej żałosne ;/ A;le kochać ma prawo każdy, bez względu na wiek, wygląd

0

Zglos komentarz

C
czester13 💩 JP 100%
15 lat temu

Ciężko będzie bo nawet ludzie pociągami nie jeżdżą;)

0

Zglos komentarz

M
marjannaa 💩 JP 100%
15 lat temu

Czy tylko mnie jest przykro?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

marjannaa przytulić cię ???

0

Zglos komentarz

M
mlodyp 💩 JP 100%
15 lat temu

pytanie dotyczy pkp czy tego chlopa na zdjeciu???

0

Zglos komentarz

C
czarnulkaaa_XD 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dokładnie kochać ma prawo każdy... żałosne jest takie nabijanie sie z czyjegos wyglądu jak ktos nie jest : pustym "ulepszonym" pasztetem... tylko poprotu tak wyglada naturalnie ...

0

Zglos komentarz

M
mistermas 🏹 Łowca
15 lat temu

osieszny do wrocławia??

0

Zglos komentarz

M
mistermas 🏹 Łowca
15 lat temu

qrwa pospieszny mialo byc

0

Zglos komentarz

U
ubntubnt 💩 JP 100%
15 lat temu

Mistres9 przez takie osoby jak ty zaluje ze w polsce nie ma eutanazji i kary smierci

0

Zglos komentarz

B
bulimia 🌾 Wieśniak
15 lat temu

KAZDY MA PRAWO KOCHAC ALE NIE W NASZYM KRAJU SREDNIOWIECZE POPROSTU JEDZCIE ZAGRANICE BO MACIE OGRANICZONE HORYZONTY

0

Zglos komentarz

A
Ariel113 💩 JP 100%
15 lat temu

Pociag superowy:) Ale dlaczego zaslonil jakis dziwny Wieprznik?

0

Zglos komentarz

H
Holy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie znamy jej to nie oceniajmy. Zdjęcie w sumie normalne, robione "z ręki", ale brak tu mistrzów drugiego planu czy żałosnych min, dzióbków itp. Co do tej dziewczyny... Nie każdy ma szczęście urodzić się ładnym. Może ma za to jakiś talent? Może ma cudowny charakter... A jak widzę, że wstawiacie tu d

Nie znamy jej to nie oceniajmy. Zdjęcie w sumie normalne, robione "z ręki", ale brak tu mistrzów drugiego planu czy żałosnych min, dzióbków itp. Co do tej dziewczyny... Nie każdy ma szczęście urodzić się ładnym. Może ma za to jakiś talent? Może ma cudowny charakter... A jak widzę, że wstawiacie tu d

0

Zglos komentarz

H
Holy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A jak widzę, że wstawiacie tu dość zwyczajne zdjęcia, to boję się, że kiedyś też swoje znajdę...

0

Zglos komentarz

A
Anonim
15 lat temu

Od kiedy pragnienie miłości i normalny (nie plastik) człowiek jest wiochą????

0

Zglos komentarz

F
falisz89 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Kto ją pokocha? mama. A swoją drogą, jeśli wstawia takie komenty pod foty to znaczy że jest świadoma tego jak wygląda, i generalnie ma w życiu przeje***e jak w ruskim czołgu.

0

Zglos komentarz

P
psychopapka 💩 JP 100%
15 lat temu

Ej, ja ją widziałam na dworcu Fabrycznym w Łodzi, z 2 -3 razy. Na bank to ta sama panna :D. Bardzo pocieszna jak dla mnie :D.

0

Zglos komentarz

M
milka19 🏹 Łowca
15 lat temu

czepiacie się nie wiadomo czego ... ;/ normalna dziewczyna... do : 'mruga' : racja, wyglądu się nie wybiera, aż taka brzydka to Ona nie jest .. wiec ja nie widzę tutaj żadnej wiochy ..

0

Zglos komentarz

B
bin86 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Popieram...

0

Zglos komentarz

W
WYROCZNIA 🌾 Wieśniak
15 lat temu

CZY NA MIŁOŚĆ ZASŁUGUJĄ TYLKO ŁADNI LUDZIE!? KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO SZCZĘŚCIA...

0

Zglos komentarz

G
Green00Bastard 🌾 Wieśniak
15 lat temu

(fajna taki ciasteczkowy potworek )Dajcie ją do cofnij zegar na TVN będzie laską

0

Zglos komentarz

M
michaldc0802 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jesteś piękna!

0

Zglos komentarz

T
tygrysss1987 🌾 Wieśniak
15 lat temu

SIEMA JANUSZ :D jak zdrowie :D

0

Zglos komentarz

M
milkowicz 💩 JP 100%
15 lat temu

Czy na miłość zasługują tylko ładni ludzie najwyraźniej tak takie są odwieczne prawa natury ale ona nawet nie jest brzydka to monstrum wątpię aby kogoś sobie znalazła może prawdziwego desperata z 2 promilami alkoholu we krwi

0

Zglos komentarz

W
whitesatin 😏 Szyderca
15 lat temu

zapewne da więcej szczęścia niż jakaś blon-pustak barbie...żałośni jesteście z takimi tekstami

0

Zglos komentarz

K
kojot233 💩 JP 100%
15 lat temu

Fajne ma wąsy ,jak Mój Dziadek,-A kazirodztwa nie lubie ,wiec nie pokocham xcie":)

0

Zglos komentarz

P
pomuka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

co tu jest wiochą? to że dziewczyna nie jest urodziwa? weźcie niektórzy wyluzujcie, bo po tym co przeczytałam w komentarzach widzę że wcale nie jesteście lepsi od "pustaków" które wyśmiewacie.

0

Zglos komentarz

A
amanea 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie jej wina, że się taka urodziła, to raz, dwa nie koniecznie u niej w domu jest normalnie co idzie za tym, że za pewne seks i dbanie o kobiecą urodę jest tematem tabu. Po trzecie, albo wyśmiewamy plastki puste i durne, albo normalnych ludzi. Ktoś kto dał tutaj to zdjęcie jest pustakiem.

0

Zglos komentarz

A
amanoai 🌾 Wieśniak
15 lat temu

To dziewczę wyglądałoby znacznie ładniej, gdyby o siebie zadbało. Jednakowoż zdjęcie to wiochą nie jest, podpis pod nim również nie. Natomiast osoba, która to zdjęcie tutaj wstawiła powinna się wstydzić.

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
15 lat temu

Jestem ciekawa, jak wyglądają ci, którzy wystawiają kretyńskie komentarze nt tej dziewczyny, no i jak wygląda ten, który tę fotkę wrzucił...nie jest sztuką śmiać się z kogoś anonimowo...

0

Zglos komentarz

K
kimbo777 💩 JP 100%
15 lat temu

ooo Siostra nie wiedzialem ze cie tu znajde.. co za g**jek wrzucil tu Twoje zdjecie !!

0

Zglos komentarz

M
mieszek86 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie jest źle, pozbyć sie kilku zbędnych kg i bedzie g*tara. Ps: co ja niedorozwinięty pe**ł daje normlane zdjęcia na tą strone.

0

Zglos komentarz

P
pterodaktyl 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Rudol racja, ciekawe ilu z tych "chodzących ideałów" miałoby odwagę powiedzieć jej prosto w twarz to co tu wypisują...

0

Zglos komentarz

L
ladybug 💩 JP 100%
15 lat temu

no niestety zadbać się pewnie nie chce.. zmienić fryzury też.. lepiej się użalać nad sobą i zatopić smutki w mc lub kfs, zamiast orać na siłowni. echh :/

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Mam jedno pytanie...skoro wszyscy tak bronicie tej dziewczyny, to dlaczego to zdjęcie dostało tyle pozytywnych ocen ???

0

Zglos komentarz

N
NmElite 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jestem na NIE!!!

0

Zglos komentarz

P
pterodaktyl 🌾 Wieśniak
15 lat temu

lucy123 zapewniam Cię, że wszyscy "którzy bronimy tej dziewczyny" daliśmy negatywną ocenę. a że id****w mających radochę z cudzego wyglądu jest więcej... cóż, to już nie nasza wina.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

pterodaktyl no ja też dałam nie, wiem że de**li jest więcej niż normalnych ale i tak nie rozumiem czemu to znalazło się na głównej... ;/

0

Zglos komentarz

H
heniumrowkojad 🌾 Wieśniak
15 lat temu

zalosny jest ten kto dodal to foto, a admin jest rownie zalosny co dodajacy skoro tego nie usunol. nie ma nic wiejskiego w tym zdjeciu. ludzie nabijajacy sie z tej dziewczyny- obsrywam was

0

Zglos komentarz

F
fgjhgfjnghkhjk 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Po**b*** was.. przynajmiej jest naturalna.. co za ludzie z was.. gdyby miala kg tapety na twarzy to by wam pasowalo mam rozumiec? ;/

0

Zglos komentarz

N
nawyk 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ejże, czy to nie jest Hugo z LOST? ;)

0

Zglos komentarz

R
rox15 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jesteście wredni. Może i nie jest piękna i szczupła, ale każdy ma prawo do miłości. Przynajmniej nie macha tyłkiem...

0

Zglos komentarz

K
karolaaajna 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie wszyscy mają szczupłą sylwetke i ładny wygląd ;) Są tez tacy , którzy mają cudowne wnętrze . Ale niestety , mało kto zwraca na to uwagę ..

0

Zglos komentarz

A
akterrs 🌾 Wieśniak
15 lat temu

wyglada mi na dworzec ze skarzyska! :O

0

Zglos komentarz

A
akterrs 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A co do pani, to tylko fraza z wladcy pierscieni przychodzi na mysl: "WE HAVE A CAVE TROLL!"

0

Zglos komentarz

M
Mr.V 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie ma kobiet brzydkich. Wszystko zależy od ilości wypitego alkoholu. Niestety nawet ja NIE jestem w stanie wypić aż tyle żeby ona była ładna

0

Zglos komentarz

M
mrfictionrockz 🌾 Wieśniak
15 lat temu

malkowooxd, wrzuć swoja fotkę pośmiejemy się wszyscy....

0

Zglos komentarz

G
gtagirl 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie rozumiem dlaczego ta dziewczyna nie weźmie się dla siebie. Jak dla mnie niedbanie o swój wygląd to wstyd. Mam koleżanki przy kości, ale one nie są skłócone z grzebieniem, potrafią się b. ładnie umalować i wiedzą jak się ubrać.

0

Zglos komentarz

K
kwiatooshek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzie tu jest wiocha? Nie rozumiem... ciekawe jak wyglądają Ci, co się z tej dziewczyny naśmiewają... Tak tak ,wolicie solary, co wypinają tyłki. Zal mi Was!

0

Zglos komentarz

E
EmSona 💩 JP 100%
14 lat temu

To jest dziewczyna? Nie wiedziałam..

0

Zglos komentarz

Z
zabcia0 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ludzie wstawiający tutaj takie zdjęcia pewnie mają gigantyczne kompleksy i chore poczucie humoru!! Jeśli bawi cie wygląd takich osób to wstaw swoje zdjęcie, chętnie sie pośmiejemy!!

0

Zglos komentarz

K
karma133 🎖️ Snajper
14 lat temu

dla mnie to jest okrutne . ; / okey , ona nie grzeszy urodą , a czy to znaczy że na wiochę . ? każdy zasługuje na uczucie nawet ona . minus , sorry . ; /

0

Zglos komentarz

C
cocacolazero 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To znaczy, że co? Że możemy wstawić zdjęcie na nk tylko jak mamy piękne twarzyczki? Pokazała cycki? Nie. Zrobiła "dzióbek"? Nie. To się od pier dol cie.

0

Zglos komentarz

A
anulkaxxx1992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wlasnie...zgadzam się w zupełności...to że nie jest miss nie oznacza że jest pusta...

0

Zglos komentarz

A
artimorfront 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a czy kazdy musi być idealny po prostu dziewczyna szuka osoby do pogadania albo bliższej znajomości nie

0

Zglos komentarz

P
pradnikczerwony 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kazdy ma prawo do miłosci i do bycia kochanym w zyciu nikt niejest idealny i mysle ze ona potrafi dac wiecej uczucia niz niejedna laska

0

Zglos komentarz

O
oOoNIEoOo 💩 JP 100%
14 lat temu

jak Ona się na fotce nazywa? :)

0

Zglos komentarz

M
malenkax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawa jestem jak wyglądają ci którzy ją wyśmiewają

0

Zglos komentarz

P
Prozerpina666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ona na pewno jest bardzo sympatyczna i mila osoba.. chcialabym ja poznac.

0

Zglos komentarz

Reklama