Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
moninencja 💩 JP 100%
13 lat temu

koleś zebrał kasę od wszystkich z domu żeby się pochwalić?

0

Zglos komentarz

P
prypa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hehe na chate pewnie ma i depozyt a kozaczy !

0

Zglos komentarz

Reklama