Reklama
Reklama

Komentarze

3
I
ilmen 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak jest jak sie jest kozakiem w BMW,haha!

0

Zglos komentarz

H
hejkumtejkum ⚔️ Jedi
13 lat temu

Ciule w BMW... co za wiocha, przez takich właśnie to auto zyskało status auta buractwa!!!

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

tak to jest jak amatorzy siadają za kierownice. Przez takich bałwanów mówi się że w Polsce na drogach jeżdżą same głąby. i przez takich ta fajna marka w Polsce widziana jako BezMózgaWieś.

0

Zglos komentarz

Reklama