Reklama
Reklama

Komentarze

1
O
OiOiOi 😏 Szyderca
13 lat temu

2;07 najlepsze ujecie jak widac niepodłaczony mikrofon xD to niby teledysk ale szczegóły tez sie liczą ogolnie zal

0

Zglos komentarz

Reklama