Reklama
Source: YouTube

A gdyby naszych tak wyszkolić? Puchar byłby Nasz

przez wojak80 — 13 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
raziel2310 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dlatego nie lubię tej jeb*nej piłki nożnej...

0

Zglos komentarz

F
fulo1412 🌾 Wieśniak
13 lat temu

po co sie meczyc i montowac taki film skoro wystarczy pokazac jeden z ostatnich nieby derbow europy pff tak jedni i drudzy maja to opanowane do perfekcji w tym filmiku z parunastu meczy sie uzbieralo tyle a tam moze i w jednej polowie jest wiecej

0

Zglos komentarz

Reklama