Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Jak ja nie znoszę tego motywu!

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

no co Ty, taki piekny koteczek,to jest,hehehehe:)

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Nic nie poradzę, nie lubię. Gorszy jest chyba tylko Nyan Cat.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

ja juz wiem,ze niestety,nie ;(

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

bo szydzic z kultura ,trza umic ;)

0

Zglos komentarz

W
wolf777 🏆 Master
13 lat temu

trza-cza ;)

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

Gimbusland...i tu się zgadza

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
13 lat temu

tak jakby tu jeden drugiemy tylko zawadzal...ech ;(...a wlasciwie wszyscy jestesmy jedna wielka ,wiejska spolecznoscia...wiec nauczmy sie w koncu odnosic do siebie z wieksza grzecznoscia....jeden drugiego przeciez potrzebujemy, wiec niepotrzebnie sie czasem.... "maltretujemy".

0

Zglos komentarz

Reklama