Reklama
Widać jakiś pan w lustrze przeszkadza mu się skupić

Widać jakiś pan w lustrze przeszkadza mu się skupić

przez sarna — 13 lat temu
28

Zglos post

Reklama

Komentarze

25
A
andzia11371 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tego palca wsadź sobie do d**y, podczas kąpieli dobrze Ci to zrobi ;D

0

Zglos komentarz

Z
ZeZ85 🌾 Wieśniak
13 lat temu

na dodatek z okna go pewnie podglądają:P

0

Zglos komentarz

N
nomensy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

pasuje mu ten różowy telefon heh

0

Zglos komentarz

G
gretuska19 💩 JP 100%
13 lat temu

Moja kuzynka stwierdziła: "Chcę takiego puca"!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

G
gretuska19 💩 JP 100%
13 lat temu

Moja kuzynka powiedziała : "Co za fajny puc" !!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

A
Anusiak88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

irytujacy facet...

0

Zglos komentarz

B
BlaszanyPinokio 😏 Szyderca
13 lat temu

Co Wiocha?! To już karły zdjęć sobie robić nie mogą? :-D

0

Zglos komentarz

K
Kobra84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

on siedzi na klopie i boba budowniczego stawia - na oknie obok jest srajtaśma

0

Zglos komentarz

A
Agnes_19_09 🌾 Wieśniak
13 lat temu

On chyba jest strasznie niski...

0

Zglos komentarz

C
czarkowskY 🌾 Wieśniak
13 lat temu

albo ten typ ma metr wzrostu, albo jego łazienka jest na sześć wysoka

0

Zglos komentarz

U
ubawilamsie 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chyba widac ze na kiblu siedzi

0

Zglos komentarz

L
Ledziwina 💩 JP 100%
13 lat temu

spoko komórka

0

Zglos komentarz

L
lucyk 🏹 Łowca
13 lat temu

jak by nie patrzeć ..to sam sobie pokazuje :)

0

Zglos komentarz

M
Morke 🌾 Wieśniak
13 lat temu

tylko tyle mu weszło :D

0

Zglos komentarz

D
Dyr.RYDZYK 🎖️ Snajper
13 lat temu

ojciec Sebastian? I jeszcze u mnie na plebani.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

no i to jest wiocha, piękne:)

0

Zglos komentarz

K
kamyk3maja 💩 JP 100%
13 lat temu

ladna wazieka bo dba o nia ale fona to chyba od chlopa pozyczyl...

0

Zglos komentarz

H
Hm-ciekawa-sprawa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Chciał zrobić fotkę swojej odżywce do paznokci ...ale słabego zooma ma ;P

0

Zglos komentarz

I
iwo8nka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki gej:P:P:P:P:P:P buhahaha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Telefon wygląda na przerobiony w PS.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

No co za gość łeheheheh!!!Chyba ma zatwardzenie i wydłubał sobie tym palcem,a przy okazji pochwalił się całemu światu swoim osiągnięciem!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ładna ta łazienka.

0

Zglos komentarz

Z
zula2000 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przynajmniej ma czyste lustro i lazienke :P

0

Zglos komentarz

N
naya1310 🌾 Wieśniak
13 lat temu

widać tam rękę kobiety... :P zwłaszcza po kwiatkach

0

Zglos komentarz

L
LubieBuraczki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czyżby mieszanka Gracjana Roztockiego z Dariuszem z Trudnych Spraw?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Użytkowniku Technsor/Hustilin apelujemy do ciebie, abyś choć tego absurdu nie zaśmiecał swoim trollingiem, jeśli się nie posłuchasz jesteśmy gotowi porozumieć się w twojej sprawie z zaprzyjaźnioną z nami Administracją.

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

szczególnie wysokiego wzrostu to on nie jest... chyba że klęczy albo budowlańcy dali d**y z montażem zlewu w połowie wysokości pomieszczenia. Jeżeli tam sra to tylko pogratulować ułożenia łazienki...

0

Zglos komentarz

O
Ona.a 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I teen różowy ręcznik i telefon :D Ale męska dziunia :D

0

Zglos komentarz

Reklama