Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
malkazar89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hmm.. wypite butelki po piwie???

0

Zglos komentarz

B
bombageneral 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co to są "wypite butelki", nie rób wiochy wstawiając foty z takim opisem:P

0

Zglos komentarz

H
hugo8709 😏 Szyderca
13 lat temu

Miodowe było by lepsze niż Ciechan Zielony :-D

0

Zglos komentarz

V
Vinek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

to zdjęcie mnie rozpi****liło ....

0

Zglos komentarz

Reklama