Reklama
Reklama

Komentarze

2
I
iphonerek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

LOL, co tam trzynastolatka, zobaczcie jakie toolbary waszu ma poinstalowane i strony otwarte :-D

0

Zglos komentarz

N
nidbjor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Jak zrobić screena?' :D

0

Zglos komentarz

C
Cpt-BOMBA 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ro-z-bić ??

0

Zglos komentarz

Reklama