Reklama
Reklama

Komentarze

25
C
czarna1281 🎖️ Snajper
13 lat temu

a co ona nie wie że najpierw deskę trzeba podnieść ?

0

Zglos komentarz

C
CbrRR 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Boi się, że wpadnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Bo s**ć o trzeba "umić"... ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

to*

0

Zglos komentarz

F
FugoFago 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ale czemu ona ma zdjęte majtki jak kibel jest zamknięty?

0

Zglos komentarz

B
baniak1981 💩 JP 100%
13 lat temu

dobrze że podniosła klapę!!!

0

Zglos komentarz

K
krzyzko90 💩 JP 100%
13 lat temu

Nie ma to jak kackupa na zamkniętej klapie:P

0

Zglos komentarz

Z
zzuzzikk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Napiszcie jeszcze raz, że klapa jest zamknięta, bo nie zauważyłam.

0

Zglos komentarz

V
virus446 🌾 Wieśniak
13 lat temu

S**ć przez klapę=Bezcenne

0

Zglos komentarz

V
virus446 🌾 Wieśniak
13 lat temu

S**ć przez klapę=Bezcenność

0

Zglos komentarz

R
reklamawww7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

zapomniała podnieść deskę he he...

0

Zglos komentarz

K
ksenocyd 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Deski sobie zapomniała podnieść :P

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
13 lat temu

teraz tak sie stawia kloca? na deche?

0

Zglos komentarz

J
jasio740 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W POLSCE TO SIĘ JESZCZE PODNOSI DESKĘ; NIEKTÓRZY WOLĄ TAK.

0

Zglos komentarz

B
bml123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ahhh.. ta zamknieta klapa ;D

0

Zglos komentarz

D
dupa12207 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To nie kibel publiczny ;d Chyba że na obramowanie deski w kiblu publicznym ich stać ;d

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

chamstwo robic takie fotki

0

Zglos komentarz

M
Marii123 💩 JP 100%
13 lat temu

Boże.. Ludzie w tych czasach potrafia byc naprawde hamscy .. ;/

0

Zglos komentarz

Z
zoltanka 😏 Szyderca
13 lat temu

To jest kibel publiczny,one nie maja desek do zamykania,a te na ktorych sie siedzi sa szerokie,wiec wyglada jakby na zamknietym klopie siedziala.przypatrzcie sie,jak by podniosla te deske to by na lysej muszli wtedy siedziala!!Wiocha jest rozbieranie sie prawie do i siedzenie d**a w publ.toaletach!

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
13 lat temu

bateria Ci pada w iPhonie!!

0

Zglos komentarz

V
v1vAz 😏 Szyderca
13 lat temu

A umiesz czytac? ABSURDY POLSKIEGO INTERNETU

0

Zglos komentarz

K
Khrooz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

polskiego? jebnij barana

0

Zglos komentarz

R
robolov 🏹 Łowca
13 lat temu

Fotka w ogóle nie wygląda na ustawianą :D 2% baterii ale facebook odpalony musi byc :]

0

Zglos komentarz

F
Firlejowa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No te 2% baterii nie wystarczy na długo ale co tam posiedze sobie jeszcze tu tak wygodnie jest

0

Zglos komentarz

K
kleksowosc87 🌾 Wieśniak
13 lat temu

grzeje deske następnemu w kolejce

0

Zglos komentarz

B
byrdo1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

miałem napisac to samo ale kolega mniw wyprzedził... myslała że deska podniesiona a tu zonk hehe fontanna de alkohol

0

Zglos komentarz

L
lancetnik 🌾 Wieśniak
13 lat temu

...ooo ludzie kuuuuffaaa, ale wtopa, znowu zapomniałam podnieść deske, ale siarrraaa, ale mnie na fakebook'u zlajkują, hahaha

0

Zglos komentarz

Reklama