Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bero555 💩 JP 100%
13 lat temu

No co du***a fajna :)

0

Zglos komentarz

G
gmurawsk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wstawiający niech odpowie co to jest zboczenie. Czy prokreacja dzięki której jesteśmy jest zboczeniem? Gdzie natura określa wiek dolny?

0

Zglos komentarz

Reklama