Reklama
Reklama

Komentarze

33
R
rabin777 😏 Szyderca
13 lat temu

ta odznaka to kawałek kartonu, a z tego łańcucha to się dopiero zerwał. mamusia go przypieła do kalorka bo swoim zachowaniem (jak widać) robił jej siare.

0

Zglos komentarz

K
kolimx4 🌾 Wieśniak
13 lat temu

On nie ma Starszej zgineła w wupadku

0

Zglos komentarz

K
Kuna3333 😏 Szyderca
13 lat temu

kolimx4: skad to wiesz?

0

Zglos komentarz

J
jo_czlowiek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zerwany łańcuch wskazuje,że szczeniak zerwał się ze smyczy.

0

Zglos komentarz

K
kiniax333 💩 JP 100%
13 lat temu

jedno zdanie o takich od małego konfident.!\ Stop frajerstwu . !

0

Zglos komentarz

P
paul1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taa teraz z odznaką.. a w szkole pewnie w kiblach przed kumplami na ścianach JP wypisuje!

0

Zglos komentarz

D
drynio89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Takich to powinni do komór gazowych pakować...Ja pierd**ę. ŻAL!!!

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
13 lat temu

Co za mongoł... Przepraszam prawdziwych mongołów!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

Ta odznaka wygląda jak podkładka pod piwo.

0

Zglos komentarz

H
hujwamwdupekurwy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ciekawe skad dorwal fona z antenka :D

0

Zglos komentarz

M
mrs.majka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

może to łoki toki ? :D

0

Zglos komentarz

F
Frostyyy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wyglada jak c**a

0

Zglos komentarz

K
kibula 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jezuuu...moje miasto .... ;/

0

Zglos komentarz

K
kolimx4 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Moje też , Zaaaaaal takich ://

0

Zglos komentarz

B
Boda1121 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Na Młyńską 8 go zaciągnąć tam niech się pokaże komu kibicuje bo nie wierze że Gwardii, chyba Policji :)

0

Zglos komentarz

E
Esme116 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O, moja babcia tam mieszka.

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
13 lat temu

Skąd się takie dzieci biorą? Czy 17 lat temu były jakieś limity z dostępem prezerwatyw?

0

Zglos komentarz

P
PumciaGumcia 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Wstyd przynosi miastu.

0

Zglos komentarz

M
marcin0192 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ten łańcuch ma dla tego, iż zaraz z matką na spacer idzie ^^

0

Zglos komentarz

C
Candyy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Lahahaha, jaki łańcuch:D

0

Zglos komentarz

A
arte91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

już dzwoni do kolegów od których dostał odznake :D

0

Zglos komentarz

K
Kobra84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mój pies ma taki sam łańcuch na szyi

0

Zglos komentarz

L
lacia88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Może poprostu CHce Wstąpić Do Policji :)

0

Zglos komentarz

D
dziunia1999 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niee :D on już coś ciągle konfipolicji :D a na fb pisze że wyrucha każdą dziewczyne -.-

0

Zglos komentarz

K
kamilek123456 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Odznaka pał , Tępić takich!

0

Zglos komentarz

P
pither 🌾 Wieśniak
13 lat temu

komórka z anteną to już kawałek histori :D to były czasy ehh :)

0

Zglos komentarz

P
pither 🌾 Wieśniak
13 lat temu

teraz komórka z antenka to juz oldschool :) heh

0

Zglos komentarz

S
smarta 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i w końcu prawdziwa, niekwestionowana WIOCHA:D

0

Zglos komentarz

T
TheComareq 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Na szyi ma łańcuch którym krowy się zapina xD

0

Zglos komentarz

W
widzewiak2007 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dj walker ma fajniejszą odznakę :D

0

Zglos komentarz

G
Ghost.go 🌟 Padawan
13 lat temu

Detektyw Monk :P

0

Zglos komentarz

K
kadok 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Haha ja też go znam

0

Zglos komentarz

N
nosferatu382 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Eeeeeeeeeeeeeee... Czy on ma stary telefon z antenką? Agent specjalnego nadzoru 000...

0

Zglos komentarz

O
ogarnijto 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

wziął od taty, teraz lansuje nie wiadomo czym.

0

Zglos komentarz

K
koziol79 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przecie tej kserokopii nie można nawet nazwać podróbką, do tego pytam się w jaki sposób ten łańcuszek ma straszyć ludzi.

0

Zglos komentarz

C
Claudiaaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

hahaha! No to jest prawdziwa wiocha!

0

Zglos komentarz

T
tralalala2 🌾 Wieśniak
13 lat temu

koszalin ...

0

Zglos komentarz

L
laura156 🌾 Wieśniak
13 lat temu

haha ja znam tego gościa! Przyszedł raz do mnie do sklepu i chciał kupić piwo na mecz, a jak zapytałam o dowód którego nie miał, z racji wieku, oburzył się że jak on będzie kibicować bez piwa! Hahaha jak go spotkam to mu powiem że jest na wiocha.pl :)

0

Zglos komentarz

T
Tam97 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O Bosh, to w moim mieście też takie wiochy są ? ;)

0

Zglos komentarz

K
KarolinaPL15 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja też nie wiedziałam że takie wiochy pod nosem. ;D

0

Zglos komentarz

K
kolimx4 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No Ja też a myślałem ze Koszalin to pożądne miasto :(

0

Zglos komentarz

Reklama