Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Nie wiem jak to w końcu jest, ale nawet z urwanym filmem nie zdarzyło mi się tak załatwić, zawsze jakoś się udało dobiec do muszli albo wyjść na zewnątrz. A przecież ten tutaj nawet nigdzie nie musi biec, już tam siedzi. Może pomylił końcówki.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

OOO to koleżanka przypadkiem się przypucowała że za kołnierz nie wylewa :)

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
13 lat temu

Najwyższa pora urwać film... ;D

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
13 lat temu

Usiadł i nie wiedział którym końcem puścić..biedaczyna......

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ale jakoś się z tego wyliże

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Jak mam okazję, to nie wylewam, bo jeśli już coś robię, do półśrodków się wolę nie ograniczać. Tak albo tak, wcale albo konkretnie. Co do samych okazji, wcale ich nie szukam. Już mi się znudziło.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

ciekaw jestem czy szluga zdążył wypalić...przed zamoknięciem

0

Zglos komentarz

M
Marika1.9 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To się chłopaczyna załatwił:) Fajnie wspomina się takie imprezy (oczywiście pod warunkiem, że nie jest się osobą najczęściej wspominaną, tak jak najprawdopodobniej ten chłopak).

0

Zglos komentarz

P
Pusiek94 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie ma to jak narzygać sobie w majtki:D

0

Zglos komentarz

Reklama