Reklama
Reklama

Komentarze

114
A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Ksiądz katolicki więc nic w tym dziwnego

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

I to że nie poniesie kary też jest w naszym kraju normalne bo przecież to ksiundz ...

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Jak chcesz gwałcić dzieci na legalu to zostań księdzem

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

No skoro ona chodziła na rekolekcje to raczej za dorosła to nie była

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Księża przeważnie wolą gwałcić chłopców więc ten był i tak w miare normalny O ile ktoś kto morduje własne dziecko może być normalny

0

Zglos komentarz

N
Nugget 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A jeszcze ktoś się dowie i co se parafianie pomyślą.

0

Zglos komentarz

K
Ksiwy 🏹 Łowca
13 lat temu

Oj.. ja myślę, że poniesie karę... Do innej parafii go mogą przenieść

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Do innej parafii to raczej za molestowanie dzieci przenoszą

0

Zglos komentarz

H
hulliken 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Rzymskope****lska gnida, zabić to mało

0

Zglos komentarz

M
marcinekcom 🏹 Łowca
13 lat temu

Super... takich sytuacji jest wiele w naszym kraju gdzie wierzy się w "Jednego, prawdziwego Boga..." cóż, w mieście skąd pochodzę, pewien "sługa boży" po pijaku potrącił dziecko, dziecko zmarło, Policjant, Który należycie chciał doprowadzić sprawę przed oblicze Sądu został dyscyp

Super... takich sytuacji jest wiele w naszym kraju gdzie wierzy się w "Jednego, prawdziwego Boga..." cóż, w mieście skąd pochodzę, pewien "sługa boży" po pijaku potrącił dziecko, dziecko zmarło, Policjant, Który należycie chciał doprowadzić sprawę przed oblicze Sądu został dyscyp

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Jak nie pe****l to morderca ... I wszystko uchodzi bezkarnie :(

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Zamiast zadbać o dobro dziecka zadbał o siebie... jakie to typowe. Szkoda kruszynko, że miałaś ojca egoistę i tchórza.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

I szkoda że mamusia uczęszczała na rekolekcje

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
13 lat temu

zaraz się tygrysisko odezwie albo terafice....że to nieprawda...ksiądz został wrobiony....a w ogóle to był wtedy 100km dalej...i że to znowu nagonka na kościół

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

No i ksiundz niema oczywiście penisa więc to nie mogło być jego dziecko

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Mówili o tym nawet w poznańskiej tv... Makabra...Jak obłudnym być trzeba,żeby świadomie pozwolić na śmierć żywej istotki! A gdzie hasła kościoła o zabijaniu?!? Gdzie był kościół kiedy ów ksiądz świadomie "zabijał" dziecko?!?!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Taki jest właśnie kościół katolicki ...

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

Za karę przenieśli go do klasztoru pod Ostrowem Wielkopolskim,teraz będzie posuwał kleryków i zakonnice :)

0

Zglos komentarz

S
Sn0pi 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja jestem za KASTRACJĄ mechaniczna... życie oddaje Bogu wiec po co mu jajka i spółka... nie było by pe****lii.... i takich spraw...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Pe****lii by było tyle samo tyle że nie nosili by czarnych s**ieneczek

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

no jasne, jakie to oczywiste, przecież dla klechy to idealna sytuacja, dziecka nie ma, nikt sie nie przyczepi, nikt na wierzch nie wyciągnie, zyc nie umierać...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ja bym się wcale nie zdziwił gdyby się okazało że to dziecko po urodzeniu udusił ...

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

Czarne szumowiny to najwięksi hipokryci i zakały ludzkości.A tak walczą o zygotę,o in vitro,o dziewictwo itd.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ale im wolno wszystko ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ja to bym usunął tego księdza, zanim się urodził. Ewentualnie gdybym miał być jego ojcem - spuściłbym się za kanapę.

0

Zglos komentarz

A
ANALNY_LOWCA 🌟 Padawan
13 lat temu

Gdyby jego ojciec wiedział że syn zostanie księdzem pewnie by go nie zrobił

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Szkoda, że jego ojciec wezwał karetkę, byłoby jednej szumowiny społecznej mniej... A gdzie zwyczajne, ludzkie odruchy?!? Pomijając fakt, że ksiądz z definicji bycia księdzem powinien nieść pomoc na miarę możliwości - taki obowiązek wpisany w bycie księdzem - to gdzie ludzki, zwyczajny odruch???

Szkoda, że jego ojciec wezwał karetkę, byłoby jednej szumowiny społecznej mniej... A gdzie zwyczajne, ludzkie odruchy?!? Pomijając fakt, że ksiądz z definicji bycia księdzem powinien nieść pomoc na miarę możliwości - taki obowiązek wpisany w bycie księdzem - to gdzie ludzki, zwyczajny odruch???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Każdy NORMALNY, człowiek starałby się pomóc rodzącej kobiecie, jak tylko potrafi. Na przykład wzywając pogotowie - to przecież miasto, nie środek afrykańskiego buszu, gdzie najbliższy szpital jest 200 kilometrów stąd. A ten d**ek co???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Hipokryta cholerny, dla ratowania własnej d**y i szeroko pojętej kariery wolał patrzeć, jak umiera jego dziecko. Qr**, zrobić dziecko to umiał, ale wziąć za nie jakąkolwiek odpowiedzialność to już nie?! Morderca normalnie!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I tacy ludzie potem nasze dzieci w kościółkach i na katechezach uczą o moralności, dobroci, czystości przedmałżeńskiej... Brak słów!!!! Takiego to na pal wyłącznie...

0

Zglos komentarz

C
Chev-Chelios 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dobrze gada polac jej. Ajak...

0

Zglos komentarz

S
slimak93 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powiedzmy sobie szczerze, ze to było w LESZNIE !!

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

wszystko przez te rekolekcjie...

0

Zglos komentarz

G
gjetek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a jakby tak zacząć kastrować księży?

0

Zglos komentarz

M
maphius1986 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To może kastrujmy wszystkich de**li i de**lki żeby się nie rozmnażali, dlaczego ograniczać się tylko do tych w sutannach? Mam wątpliwą przyjemność znać statystyki na temat takich przypadków jak ten wśród świeckich - o tym już nawet nikt nie pisze bo nie można sobie zrobić takiej fajnej sensacji jak

To może kastrujmy wszystkich de**li i de**lki żeby się nie rozmnażali, dlaczego ograniczać się tylko do tych w sutannach? Mam wątpliwą przyjemność znać statystyki na temat takich przypadków jak ten wśród świeckich - o tym już nawet nikt nie pisze bo nie można sobie zrobić takiej fajnej sensacji jak

0

Zglos komentarz

G
gjetek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jakoś mi się wydaje, że księża to grupa wyjątkowo podwyższonego ryzyka. Co do "de**li" jak ich określiłeś, to tego nie przewidzisz - tutaj pomoże jedynie zaostrzenie prawa.

0

Zglos komentarz

C
CzarnaaBambaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nas to księża by umoralniali, a sami co robią? Przez takie sytuacje czasami się zastanawiam, po co w ogóle oni są? Skoro sami zabijają...

0

Zglos komentarz

E
emi002006 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Moim zdaniem celibat powinien być zniesiony. Nie chce bronić tego mężczyzny bo oczywiście, taki człowiek nigdy nie powinien zostać księdzem ale, oni też są ludźmi więc dlaczego nie mogli by mieć żony i dzieci?

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Oczywiście, że by mogli.Religia chrześcijańska sama w sobie nie zabrania duchownym mieć rodzin.Tylko widzisz problem zupełnie gdzie indziej.Otóż potomstwo duchownych automatycznie miałoby prawo do dziedziczenia dóbr, które po śmierci kapłana przechodzą teraz na własność kościoła.A jak wiesz

Oczywiście, że by mogli.Religia chrześcijańska sama w sobie nie zabrania duchownym mieć rodzin.Tylko widzisz problem zupełnie gdzie indziej.Otóż potomstwo duchownych automatycznie miałoby prawo do dziedziczenia dóbr, które po śmierci kapłana przechodzą teraz na własność kościoła.A jak wiesz

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

jest takie bardzo trafne powiedzonko - "Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę".Niestety KK zaczyna przez swoje czarne owce, zarówno wśród zwykłych kapłanów jak i wysokich dostojników, mijać się z misją, którą tak głosi.Aczkolwiek jest jeszcze wielu dobrych księży.

jest takie bardzo trafne powiedzonko - "Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę".Niestety KK zaczyna przez swoje czarne owce, zarówno wśród zwykłych kapłanów jak i wysokich dostojników, mijać się z misją, którą tak głosi.Aczkolwiek jest jeszcze wielu dobrych księży.

0

Zglos komentarz

E
emi002006 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niestety masz rację. Dlatego ja wierze w Boga ale, nie wierze w ludzi.

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

No tak, tutaj masz słuszność. Dostałęm ban na Mundzio84 - To moje 2 konto :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Otóż to. Przymusowy celibat duchownych wprowadzono dopiero w 1015 roku - czyli ponad 1000 lat istnienia KK duchowni mogli legalnie mieć rodziny. Ale problem był z kasą, bo duchowni byli zazwyczaj zamożni i ich rodziny po nich dziedziczyły. A skoro nie mogą uznać dzieci - dziedziczy KK. Proste.

Otóż to. Przymusowy celibat duchownych wprowadzono dopiero w 1015 roku - czyli ponad 1000 lat istnienia KK duchowni mogli legalnie mieć rodziny. Ale problem był z kasą, bo duchowni byli zazwyczaj zamożni i ich rodziny po nich dziedziczyły. A skoro nie mogą uznać dzieci - dziedziczy KK. Proste.

0

Zglos komentarz

R
rainbowONA 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mudzio84 Czlowieku niestety ale nigdy nie będziesz tak mądry i inteligentny jak K4mil z demotów:) Więc nawet sie nie wysilaj;p

0

Zglos komentarz

K
Ksiwy 🏹 Łowca
13 lat temu

Co za squrviel, nie wierzę, że są tacy ludzie. Do tego ksiądz, powinien dawać przykład. Babka też głupia, że do lekarza nie poszła, kto jej bronił? Bała się, że się ludzie dowiedzą? No to się doigrała. Ale niestety najwięcej na ich głupocie straciło niewinne dziecko

0

Zglos komentarz

S
solar 🌾 Wieśniak
13 lat temu

W sobotę w Kielcach był pogrzeb księdza Józefa Z. proboszcza parafii Św. Maksymilina. Osierocił trzech synów... !sic. żenua.

0

Zglos komentarz

K
klacska 🎖️ Snajper
13 lat temu

http... Cały artykuł dostępny jest tutaj. Ksiądz,gdy jego kochanka rodziła wyszedł do pokoju obok posłuchać muzyki.

0

Zglos komentarz

K
klacska 🎖️ Snajper
13 lat temu

sorki, nie wkleiło linku.Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam odwiedzic stronę głosu wielkopolski.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

bo jest błąd w tłumaczeniu, jest napisane żyj w celi bracie a nie żyj w celibacie

0

Zglos komentarz

M
mynameislegion 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak znam polskie prawo to skończy się na przeniesieniu tego sku#@$%@'a do innej parafii:/

0

Zglos komentarz

R
rodzyn3197 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I tak się skończyło, bo akurat znam tą parafie i tego księdza. ;>

0

Zglos komentarz

S
sad1sta 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestem w szoku! myslalem ze ksieza leca tylko na chlopcow

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
13 lat temu

NIE MA boga! NIE MA Diabła!: tylko ludzie? którzy ponoszą karę za swoje czyny, i ci którym to uchodzi płazem.. p.s. Bo mają plakietkę,znaczek,mundur,koronę, lub krucyfiks, na piersi..

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Śpij w spokoju aniołkuu... ps.gdybym tak zrobił to bym pewnie dostał dożywocie...

0

Zglos komentarz

R
rodzyn3197 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie, dostałbyś mieszkanie.

0

Zglos komentarz

K
Kapiszkon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Księża tacy są np. w mojej parafii proboszcz chce mieć kasę tylko kasę wymyślił sobie że co drugą niedzielę mamy mu dawać po 10zł... Nie rozumiem tych księży.

0

Zglos komentarz

L
Loluaaaaaaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To sie ksieżulek popisał..Zresztą ksieza to w wiekszosci( o dziwo zdarzają sie wyjatki) egoisci, więc nie ma cos sie dziwic.

0

Zglos komentarz

O
olchinatorka550 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nawet księża są okrutni...niestety :-C

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie "nawet księża" - a głównie księża są okrutni :/

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

DobraMama - To wyślij swojego syna, by usługiwał przy wszy.św Wiesz, na ministranta :-C

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

pesad0 - któreś z nas najwyraźniej ma kłopot z czytaniem ze zrozumieniem... Nie wyślę swojego syna do kościoła, tym bardziej aby pełnił tam jakiekolwiek funkcję, bo od ponad 25 lat nie chodzę do kościoła i nie mam z tą łupieżczą instytucją nic wspólnego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

A skoro ja tam nie bywam, to moje dziecię tym bardziej. A nie bywam z wielu powodów - jednym z nich jest właśnie haniebne postępowanie wielu księży - okrutnych, karierowiczów, pysznych egoistów. I jak napisałam - okrucieństwo to domena duchowieństwa. Rozumiesz już??

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

Tak, tak... zastanów się nad tym. Może dzięki wysłaniu Go na ministranta, potem zostanie Księdzem? Wtedy Ty, będziesz dumna z syna i dostrzeżesz co to znaczy korporacyjna solidarność ludzi władzy. I zobaczysz również jak społeczeństwo udziela takiemu systemowi łatwej leg*tymacji.

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

Poza tym popieram takich Księży, jak Ten powyżej. Nie udzielił pomocy i za to Go cenę. I tak wszystkie "takie" Lub podobne sprawy, zamiata się pod dywan. A Tobie radzę, wstąpić do kościelnego chórku. Powinnaś się tak sprawdzić. Masz minus za komentarz :P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dziecko Drogie, gdzież ja mam twój minus... :D Oj, nie chciał byś, abym występowała w twojej parafii, bo pomimo licznych talentów, ten wokalny raczej nie jest najlepszy. Popieraj sobie nieudzielanie pomocy. Młody jesteś, życia nie znasz - a ono nie jeden raz cię zaskoczy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

I jestem ciekawa, czy takie samo zdanie będziesz miał w tej kwestii, kiedy to ty lub ktoś z twoich bliskich znajdzie się w sytuacji zagrożenia życia - a ktoś pomyśli tak samo, jak ty - "a niech sobie zdycha". Nadal będziesz tak twierdził?? Sam sobie zostań księdzem - masz predyspozycje wsz

I jestem ciekawa, czy takie samo zdanie będziesz miał w tej kwestii, kiedy to ty lub ktoś z twoich bliskich znajdzie się w sytuacji zagrożenia życia - a ktoś pomyśli tak samo, jak ty - "a niech sobie zdycha". Nadal będziesz tak twierdził?? Sam sobie zostań księdzem - masz predyspozycje wsz

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jak opisany księżulo. Znasz dekalog? Mówi ci coś przykazanie "nie zabijaj"? Nie udzielił pomocy bezbronnemu dziecko, w wyniku nieudzielenia pomocy zmarł człowiek. On tego człowieka zabił. Masz rację - popieraj go dalej. Oby los ci psikusa nie spłatał i nie pokazał w czym rzecz.

Jak opisany księżulo. Znasz dekalog? Mówi ci coś przykazanie "nie zabijaj"? Nie udzielił pomocy bezbronnemu dziecko, w wyniku nieudzielenia pomocy zmarł człowiek. On tego człowieka zabił. Masz rację - popieraj go dalej. Oby los ci psikusa nie spłatał i nie pokazał w czym rzecz.

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
13 lat temu

Ksiwy został przeniesiony do innej parafii a później na, jak się nie mylę, Ukrainę.

0

Zglos komentarz

H
hellknight 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jestem chrześcijaninem (nie katolikiem) ale osobiście uważam że księży powinno się kastrować. Skoro wybierają życie bez kobiety a sami nie potrafią się powstrzymać, to powinno się ich wyręczać. Bo jak się okazuje, to diabły w maskach świętych. TĘPIĆ.

0

Zglos komentarz

B
Big_John 😏 Szyderca
13 lat temu

A co mnie obchodzi jakas patologia.

0

Zglos komentarz

J
Jasiczka 💩 JP 100%
13 lat temu

na oltarze znim....

0

Zglos komentarz

K
komercjusz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Celibat jest nie zgodny ze słowem Bożym, nie wolno zadawać cierpienia samemu sobie, bóg powiedział idźcie i rozmnażajcie się, celibat wprowadzono bo za mało pieniędzy wpływało do kasy watykanu,przecież ksiądz musiał utrzymać najpierw rodzinę a to co zostało szło dalej, dusz pasterz powinien dawać pr

Celibat jest nie zgodny ze słowem Bożym, nie wolno zadawać cierpienia samemu sobie, bóg powiedział idźcie i rozmnażajcie się, celibat wprowadzono bo za mało pieniędzy wpływało do kasy watykanu,przecież ksiądz musiał utrzymać najpierw rodzinę a to co zostało szło dalej, dusz pasterz powinien dawać pr

0

Zglos komentarz

K
komercjusz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przykład dla tego pastor jest przykładem dusz pasterza z prawdziwego zdarzenia , musi pracować , mieć rodzinę,

0

Zglos komentarz

K
komercjusz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

przykład, dla tego pastor jest duszpasterzem, musi pracować i mieć rodzinę, a duszpasterstwo jest powołaniem

0

Zglos komentarz

C
czarnakita 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Prawda jak oliwa - na wierzch wypływa.

0

Zglos komentarz

L
lucifer81 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ksieza do piekla-CZEKAMY :)

0

Zglos komentarz

B
blaumro 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ktoś kiedyś powiedział, że piekło będzie wybrukowane głowami księży.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

chyba jajami --żeby było w co kopać...

0

Zglos komentarz

G
gumbas1994 💩 JP 100%
13 lat temu

i co się tu dziwić, w dzisiejszych czasach jak się nie ma od sporego czasu kobiety to po prostu jest wysoki popęd seksualny no i właśnie do takich skutków dochodzi a żeby go zmniejszyć to wiadomo jak to zrobić, niestety taki jest świat

0

Zglos komentarz

M
mila_podroz 🏹 Łowca
13 lat temu

Tak właśnie są traktowani księża. Jak zrobią dziecko babce to wystarczy, że się wyspowiadają, zostaną przeniesieni na inną parafię i hasta la vista, baby. A księża pe****le są odsuwani na rok - dwa od dzieci i na tym się kończy sprawa. Kastrofać sku...synów!

0

Zglos komentarz

J
13 lat temu

Podziwiam go! Ma u mnie wielki szacunek! Chętnie bym mu uścisnął dłoń! A ten ksiądz to niech lepiej się za odprawianie mszy weźmie...

0

Zglos komentarz

P
pies13 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i na jaki temat ta msza, o j.baniu bez odpowiedzialnosci? o krzywdzeniu kobiet? o zabijaniu bezbronnych?

0

Zglos komentarz

D
drLOUBITSCH 💩 JP 100%
13 lat temu

Hehehelmans

0

Zglos komentarz

P
pawlittooo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A skąd wiadomo, że to prawda? Jakieś źródło? Taką nowinkę robi się 10 min w photoshopie...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Musisz być bardzo ograniczonym człowiekiem ... Kup czasem gazetę albo włącz telewizor to się dowiesz co się na świecie dzieje .

0

Zglos komentarz

L
Lola90009 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak kto sie mówi ksiądz to na wszelki nosi ale tym razem nie założył xD

0

Zglos komentarz

L
Lisek85 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

mówią że ksiądz to też człowiek ale z tym co wyżej to polemizował bym

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

No i dobrze jednego pasożyta mniej

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

Nie popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Księża mają też swoje prawa ::xD

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

dlaczego mnie tak minusujecie łotry pisze przecierz prawde a iwad kiedyś sprawiedliwoś dosięgne kiedy zaczne na dobre być królową portalu a teraz plusujcie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Matka pewnie w szoku - ksiądz więc pewnie do wzięcia znowu. Nadstawiaj pupę - teraz ty masz szanse. I może wreszcie marzenia spełnisz o brutalnym gwałcie :d

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

Oj dzieciaczku takie zryte teksty nie robią na mnie wrażenia a minusy tylko dają mi moc więc mnie sobie minusujcie mam to gdzieś a dla twojej informacji jestem ateistką więc leje na waszych księdzy i kościoły wasze zawistne komenty są zwykle słabe więc je olewam .Cześć i do widzenia.

0

Zglos komentarz

T
13 lat temu

A wiecie że podobno Jan Paweł 2 gwałcił małe dzieci i po wszych komentach widze że was też

0

Zglos komentarz

D
drLOUBITSCH 💩 JP 100%
13 lat temu

Odfalcow się od tego księca! On tak mosze jest bambaryuom boga i wie co może a co się jest !!!!!!

0

Zglos komentarz

Z
Zeusek 😏 Szyderca
13 lat temu

Sa dwa fakty tego wydarzenia dowiadujemy sie ze ksieza ukrywja wiele klamstw i waznych spraw przed calym swiatem zeby ten dalej ich "utrzymywal" a dobra sprawa jest to ze ksieza zostaja atakowani przez nowe pokolenia ktore widza jak jest naprawde ...

0

Zglos komentarz

W
wirus0666 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a dla mnie wiochą jest tu tylko sam celibat, który wprowadzony został bynajmniej nie z pobudek religijnych... biedny zaszczuty człowiek bał się wezwać karetkę i przez tą wiochę nie żyje dziecko, które nic nikomu nie zawiniło... oczywiście nie wykluczam tymi słowami jego odpowiedzialności karnej

a dla mnie wiochą jest tu tylko sam celibat, który wprowadzony został bynajmniej nie z pobudek religijnych... biedny zaszczuty człowiek bał się wezwać karetkę i przez tą wiochę nie żyje dziecko, które nic nikomu nie zawiniło... oczywiście nie wykluczam tymi słowami jego odpowiedzialności karnej

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

Popieram takich księży łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz rację!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

D
drLOUBITSCH 💩 JP 100%
13 lat temu

Zgadzam się z psedao , dobsze zrobiu co by sobie Lucie pomysleeeli? sam bede ksiecem żeby móc dzieci zabiac xD pozdro

0

Zglos komentarz

M
matreos 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wszyscy są równi wobec prawa ale są równiejsi, niestety

0

Zglos komentarz

M
meta88 😏 Szyderca
13 lat temu

Jak zwykle ksiądz został bezkarny - za takie coś nabić księdza na wielki gruby pal może ku**s zrozumie swoje czyny

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Mam w dalszej rodzinie dwie takie czarne stonki, więc wiem, co mówię. A moje dziecię niech trzyma się od takich ludzi jak najdalej. Dopóki jest małe i to ja nad nim czuwam, staram się, aby przede wszystkim był człowiekiem uczciwym wobec siebie - nie takim z podwójną moralnością.

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Pewnie setki podobnych przypadków nie ujrzą nigdy światła dziennego, ponieważ kościół zamiata swoje brudy pod dywan. Księżulka przeniosą, dziewczynie zapłacą, albo zastraszą i według nich po problemie. KK jest lepiej zorganizowany i wpływowy niż włoska mafia.

0

Zglos komentarz

M
magda527 🏹 Łowca
13 lat temu

Nam mówią jak trzeba żyć ,a sami siebie nie widzą. Powinni nam dawać przykład do naśladowania, a to my zwykli ludzie pewnie mamy czystsze sumienie od nich. Zwykły człowiek poszedłby siedzieć za to, ale nie ksiądz...

0

Zglos komentarz

T
turbo-mx 🏹 Łowca
13 lat temu

Qur... kiedy się skończy ten zboczony ciemnogród i powstanie seminarium ucywilizowacyjne dla kościoła w polsce gdzie będą mogli wyjść z ciemności średniowiecza, inkwizycji i posranego celibatu. Miałby żonę (tak jak prawosławni, czy protestanci) to nie musiał by się gnać z kochanką. Ale po co, przec

Qur... kiedy się skończy ten zboczony ciemnogród i powstanie seminarium ucywilizowacyjne dla kościoła w polsce gdzie będą mogli wyjść z ciemności średniowiecza, inkwizycji i posranego celibatu. Miałby żonę (tak jak prawosławni, czy protestanci) to nie musiał by się gnać z kochanką. Ale po co, przec

0

Zglos komentarz

K
kukardka93 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Polska..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Kościół kat dzieci.

0

Zglos komentarz

L
lastbutcher 😏 Szyderca
13 lat temu

Mozna wiele pisać ale ksiądz uniknie kary... sprawa przyschnie jak zwykle a powinien odpowiadać jak kazdy inny "cywil" ale zawsze mozna go spalić:)

0

Zglos komentarz

T
Thompsonn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak czasami czytam ze ksiądz poznał młoda dziewczynę a potem zrobił jej dziecko to rzygać mi się chce Podany tutaj pomysł dot. kastrowania księży nie wydaje się taki zły moim zdaniem

0

Zglos komentarz

T
taipan3 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sprawa została sprawnie zamieciona pod dywan.Sąd wezwał tylko jednego biegłego i nie był to ginekolog położnik,który zoponiował ze dziecko i tak by zmarło bo było okręcone pępowiną. Sąd uwierzył i księdza uniewinnił.Gdyby poród odbywał się w szpitalu przez cięcie cesarkie można było je uratować.

Sprawa została sprawnie zamieciona pod dywan.Sąd wezwał tylko jednego biegłego i nie był to ginekolog położnik,który zoponiował ze dziecko i tak by zmarło bo było okręcone pępowiną. Sąd uwierzył i księdza uniewinnił.Gdyby poród odbywał się w szpitalu przez cięcie cesarkie można było je uratować.

0

Zglos komentarz

T
totentom 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Bog powiedzial do ludzi ktorych stworzyl 1 Mojz 1 :"idzcie i rozmnazajcie sie ,zapelniajcie ziemie " ani slowa: oprocz ksiezy!!! celibat to wymysl instytucji koscila, stworzony w celu nieroztrwaniania dobr koscielnych (KASA!) na utrzymywanie rodzin kleru!!!! to jest prawdziwa wiocha!!!

0

Zglos komentarz

D
du-hast-mich 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak można pójść do łóżka z księdzem? Mnie by chyba skręciło ze wstrętu...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Jasne, jasne! Kasę byś poczuła, to byś się nie zastanawiała :D

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Ciekawe wyzwanie.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
13 lat temu

powiesić za jajca.Z tym kastrowaniem to racja a laske do wojska na tydzień do przetestowania wytrzymałości

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
13 lat temu

I to jest moi drodzy OBŁUDA Cie sie nie uda a księdzu sie uda bo jedna wielka zafajdana obłuda.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

Jak najbardziej chcesz byc ,,batmanem" to trzeba wyłuskac jajca .. A tego pierd..nego skurw..sa obciazyc ch..ja za nie udzielenie pomocy dziecku.

0

Zglos komentarz

R
rekin666 🏆 Master
13 lat temu

Pewnie Go nawet nie ochrzcił bo w swym zakłamaniu uznał że to bę***t.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wiesz, akurat chrzest był temu dziecku w tej sytuacji najmniej potrzebny :/ Raczej należało działać, aby mogło żyć.

0

Zglos komentarz

Z
zosiasamosia_00 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No i dosiedliście, Bracia i Siostry, Księdza (nawiasem mówiąc rzadki okaz gnidy), ale dziewuszka to co? była kaleką? niepełnosprytna? Nie wiedziała że jak się bzykać to można zajść, a jak się zaszło to można godnie urodzić? Na rekolekcjach jej o tym nie powiedzieli to pewne...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ty naprawdę nie rozumiesz, o co chodzi, czy tylko sobie jaja robisz? W tej sprawie w ogóle nie chodzi o bzykanie a o nieudzielenie pomocy w sytuacji zagrożenia życie. Nieudzielenie pomocy doprowadziło do śmierci człowieka. Może i sprytna nie była, bzykając się z wikarym

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ale czy to oznacza, że nie należy jej się opieka medyczna podczas porodu a ich dziecku prawo do życia? Każdy ma obowiązek udzielenia pomocy - a zwłaszcza ksiądz. Ale nie! Kariera i "co ludzie powiedzą" było ważniejsze od ludzkiego życia. A tobie tylko bzykanie w głowie :/

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Mogla sama zajac sie soba i swoim porodem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

omen100 - Dziecko Drogie - rodziłaś już? Jak będziesz w trakcie to może wtedy pogadamy na temat racjonalnego myślenia, świadomości umysłu i w ogóle może o filozofii podyskutujemy pomiędzy skurczami, co? Dorośniesz - zmądrzejesz i zmienisz zdanie.

0

Zglos komentarz

P
13 lat temu

Omen100 - Rodziła, ostatnio w poczekalni. Wydaliła odbytem 3 króliki.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Odrazu rodzic nie zaczela,wydaje mi sie,ze na poczatku sa skurcze wiec mogla sie ogarnac a nie czekac:)

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To dobrze Ci się wydaje,doskonale! Pierwszy kurs zaliczony! Nie masz pojęcia co mówisz, DM ma rację. Przyjdź pogadać jak sama będziesz po porodzie.No i spróbuj się ogarnąć jak skurcze będą rwały Ci podbrzusze a Ty nie będziesz miała ochoty na nic innego tylko na to,by było po wszystkim.

To dobrze Ci się wydaje,doskonale! Pierwszy kurs zaliczony! Nie masz pojęcia co mówisz, DM ma rację. Przyjdź pogadać jak sama będziesz po porodzie.No i spróbuj się ogarnąć jak skurcze będą rwały Ci podbrzusze a Ty nie będziesz miała ochoty na nic innego tylko na to,by było po wszystkim.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

A jak kiedyś zdarzy Ci się rodzić,to zajmij się sobą i swoim porodem ;) Przytrzymaj główkę,przetnij pępowinę a po wszystkim zaszyj się sama.Wstań,zajmij się noworodkiem i wtedy będziesz mogła powiedzieć,że jesteś wielka,bo sama się sobą zajęłaś.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Zajac sie,czyli zadbac o pomoc,to mialam na mysli,a nie samodzielnie odbierac porod.Tak czy inaczej jest tak samo winna a napewno bezmyslna.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

A jak miała zadbać o pomoc skoro leżała w pokoju na plebanii,gdzie z pewnością nie miała dostępu w danej chwili do telefonu,nie mogła się ruszyć z łóżka,a tym bardziej wyjść na zewnątrz i zawołać o tą pomoc?Pomyśl troszkę zanim coś napiszesz,bo z każdym zdaniem rozwalasz mnie coraz bardziej ;)

A jak miała zadbać o pomoc skoro leżała w pokoju na plebanii,gdzie z pewnością nie miała dostępu w danej chwili do telefonu,nie mogła się ruszyć z łóżka,a tym bardziej wyjść na zewnątrz i zawołać o tą pomoc?Pomyśl troszkę zanim coś napiszesz,bo z każdym zdaniem rozwalasz mnie coraz bardziej ;)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

To jest moje zdanie i go nie zmienie nawet jesli sie myle.

0

Zglos komentarz

T
Thompsonn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zrobił dziecko a potem je zabił bo się karetki wezwać nie chciało no jak tak można Ja bym tak nie mógł mam tylko nadzieje że prędzej czy później sumienie go zeżrę

0

Zglos komentarz

F
Fafikuleniek 😏 Szyderca
13 lat temu

Naprawdę Myślisz że ma sumienie ?

0

Zglos komentarz

A
Asteroth 😏 Szyderca
13 lat temu

Powinien conajmniej za nie udzielenie pomocy odpowiadac. Osobiscie zalecilbym kastracje kwasem solnym i wyrwanie jajnikow tej bezmyslnej kr***nce ktora sama nie chodzila na badania, ale przeciez mamy prawa czlowieka.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Gratuluję każdemu, kto przyjmował komunię od tego księdza, będzie co opowiadać dzieciom ...

0

Zglos komentarz

S
StanleyRR 🌾 Wieśniak
13 lat temu

100% racji i najszczersze współczucia :/

0

Zglos komentarz

K
kasia10081992 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jej takiego księdza tylko za jaja powiesic!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

jestem osobą niewierzącą i pewnie jak ja bym nie wezwał karetki to poszedłbym siedzieć.

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
13 lat temu

Ona chyba przytomna byla sama pomoc mogla wezwac,a to ze raz byla u lekarza swiadczy o tym ze olala to,ze jest w ciazy,moze nawet chciala zeby tak sie stalo przynajmniej nie ma dziecka z ksiedzem.

0

Zglos komentarz

F
Fafikuleniek 😏 Szyderca
13 lat temu

Nie wiadomo co lepsze, dzieciak mógłby być w przyszłości bity i gwałcony a tak powiększył grono aniołków. Ciekawe czy tatuś choć pogrzeb odprawi, chociaż może się wyprze bo jakoś nie zdążył ochrzcić ... . Woli na co dzień pouczać jak czynić należy. Miał szanse rzeczywiście żyć dla stworzenia Bożego.

Nie wiadomo co lepsze, dzieciak mógłby być w przyszłości bity i gwałcony a tak powiększył grono aniołków. Ciekawe czy tatuś choć pogrzeb odprawi, chociaż może się wyprze bo jakoś nie zdążył ochrzcić ... . Woli na co dzień pouczać jak czynić należy. Miał szanse rzeczywiście żyć dla stworzenia Bożego.

0

Zglos komentarz

V
vasil 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaki ksiądz ? to morderca , nie ksiądz.

0

Zglos komentarz

K
kufor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Proponuje pluton egzekucyjny dla tego księdza + jego przyd**asa (wikariusza).

0

Zglos komentarz

K
kufor 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Proponuję pluton egzekucyjny dla tego księdza + jego przyd**asa (wikariusza).

0

Zglos komentarz

R
Rei_Ayanami 🏹 Łowca
13 lat temu

bo nie ma odgórnej kontroli tego zwyrodnialstwa :p, księża, lekarze czują się bezkarni bo wiedzą że wszystko im ujdzie na sucho :D tak samo panowie w niebieskich czapeczkach. Nikt nie kontroluje tej dziczy i zoo to szlachta szaleje :D hulaj dusza piekła ni ma :D upublicznić zdj. i tyle :D

0

Zglos komentarz

P
paul1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kastrować TAK i do pierdla z TAKIMI psycholami.. bo inaczej nie można nazwać takich ludzi!Co chciał sam poród odebrać?czy bał się że się wyda!?

0

Zglos komentarz

L
Lowejek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No k*rwa kiedy w końcu przerwie się to jeb*ne tabu i zacznie się traktować tych degeneratów na równi z innymi przestępcami? "Ksiądz jest bezkarny, ksiądz jest święty"

0

Zglos komentarz

S
szybka8 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kastrować i to wszystkich bez wyjątków!!! Jak można innym mówić jak postępować będąc takim skur***

0

Zglos komentarz

A
adamosow 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przywiązać go za jaja do słupa na plaży w czasie przypływu A i nóż zostawić w zasięgu ręki Sam sobie obetnie

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

a nóż taki do smarowania, żeby tylko ostry nie był, bo łatwiej by k*rwa poszło.

0

Zglos komentarz

M
mikomm 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nóż? Przecież by się uwolnił ;)

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

Nie, jeśli byłby "przywiązany" łańcuchem. ;))

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

Sku*wysyństwo. Gdzie teraz podziali się obrońcy z wiochy.pl? Nie mają nic do powiedzenia? typowe. Zwykle jak wjeżdża temat kościoła i księży, toczą pianę z ust, a teraz co...? zatkało?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

a to czytać nie umiesz?

0

Zglos komentarz

D
13 lat temu

Jemu wolno jest księdzem wg mnie wie co jest zle a co nie a wgl to to dziecko krzywy ryj miało podobno dobrze ze zginelo

0

Zglos komentarz

L
Lowejek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Szkoda że ku*wa w twoim przypadku się tak nie skończyło. Jednego z prostym ryjem, ale za to bez mózgu byłoby mniej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

http... Link podaję do pełnego opisu sprawy. Mordercza czarna mafia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

To już linka nie można udostępnić? nasygnale.pl -pełny opis sprawy. Mordercza mafia! Strach się bać, s**ienkowy żadnej kary nie poniósł - a w ramach pogrożenia paluszkiem wysłano go na misje na Ukrainę, coby dalej "nawrcał"

0

Zglos komentarz

N
NieMamLoginuBejbe 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie mogę już patrzyć na to...

0

Zglos komentarz

N
noktowizor 🎖️ Snajper
13 lat temu

Ale mi sensacja.Nie pierwsze i nie ostatnie zrobione w zakrystii :P

0

Zglos komentarz

K
Krzysiek_28 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Bo księdza trzeba krótko od własnego dziecka !

0

Zglos komentarz

D
dr_gonzo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

DO TAKIEGO CZARNUCHÓW WYSŁAĆ Z OBCĘGAMI ŻEBY NAD NI POPRACOWALI I Z D**Y MU ZROBIĆ ZMIERZCH ŚREDNIOWIECZA

0

Zglos komentarz

K
Kathia...32 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Żal mi go. Czemu on musiał odpowiadać ze grzechy de**la.? Jam jest głosem boga. A w głowie mam SIANO. WStyd i tyle.

0

Zglos komentarz

O
Onek84 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zaje. . ć go !!!!!!! na stos z nim !!!! to ma być ksiądz???!!!! FRAJER!!!WALONY W KAKAOO!!!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

No ale ten nie jest pe****lem a to u księży rzadkość

0

Zglos komentarz

D
drLOUBITSCH 💩 JP 100%
13 lat temu

Potwierdzam zgon bo umar hehehempgru. Nasrą w jego grobą xD

0

Zglos komentarz

D
13 lat temu

Stfierdzam zgon bo kocyk śliski hehehemoroidy

0

Zglos komentarz

Y
Yo64 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale jak to, nie, przecież to nie możliwe żeby ksiądz miał dziecko! NIeee. Zaraz, zaraz to cuda!

0

Zglos komentarz

I
isri 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Prawdziwa "Miłość bliźniego" i "ochrona dziecka poczętego" wg Kościoła...

0

Zglos komentarz

V
Venbar 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Zabić cały kler!

0

Zglos komentarz

D
Dupcio12 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jestem Katolikiem ale w tym wypadku zero litosci dla sk0rwysyna. niech podadzą jego nazwisko.

0

Zglos komentarz

S
spanish22 🌾 Wieśniak
13 lat temu

niezwykle ciekawe jest to, że kilku księży o tym wiedziało ;] w celibacie żyją ponoć ;]

0

Zglos komentarz

P
pawelek897 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sku**ysyn

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

Winny jest tutaj chory system kościoła katolickiego, ksiądz też człowiek i ma ludzkie potrzeby jak każdy inny. Księża powinien mieć prawo do posiadania rodziny. Dopóki to się nie zmieni będą takie akcję oraz różne dewiacje seksualne (homo,pedo). Do tego alkoholizm wśród kleru na porządku dziennym.

Winny jest tutaj chory system kościoła katolickiego, ksiądz też człowiek i ma ludzkie potrzeby jak każdy inny. Księża powinien mieć prawo do posiadania rodziny. Dopóki to się nie zmieni będą takie akcję oraz różne dewiacje seksualne (homo,pedo). Do tego alkoholizm wśród kleru na porządku dziennym.

0

Zglos komentarz

H
hopek20o 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie kur... albo jesteś księdzem i masz czegoś przestrzegać , albo robisz dzieci pierwszej lepszej idziesz do fabryki i zapierd... 10 godzin , nikt nie będzie bachorów utrzymywał ich samochodów , domów .

0

Zglos komentarz

B
borre 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sprawę umorzono, nikt o niej nie słyszał, nie widział, tylko jeden sprawwiedliwy , który ją wkleił w swoje gg. Qwa, co za bzdury!!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Do id****w takie tematy nie docierają

0

Zglos komentarz

V
voytek77 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Taki ksiądz powinien zostać suspensowany, a po wyjaśnieniu sprawy (w tym przypadku, o ile to prawda) eskomunikowany. Ksiądz jest niestety w dalszym ciągu tylko człowiekiem, popełnia błędy. Ale to ciężko nazwać błędem. Powinien podlegać rygorystycznej karze kościelnej i państwowej (prawnej).

Taki ksiądz powinien zostać suspensowany, a po wyjaśnieniu sprawy (w tym przypadku, o ile to prawda) eskomunikowany. Ksiądz jest niestety w dalszym ciągu tylko człowiekiem, popełnia błędy. Ale to ciężko nazwać błędem. Powinien podlegać rygorystycznej karze kościelnej i państwowej (prawnej).

0

Zglos komentarz

P
PaladynKopacz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nie bojcie się-jeszcze 1 maksymalnie 2 pokolenia i to cholerstwo zniknie

0

Zglos komentarz

T
Tailor_PL 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Patrząc w jakim kierunku świat zmierza, obawiam się, że będzie coraz gorzej

0

Zglos komentarz

P
PaladynKopacz 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak się religię usunie będzie jedną złą rzecz mniej.

0

Zglos komentarz

M
monika29 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oby tak było,bo rzygać mi się chce jak widzę tych bezkarnych kiecuchów!

0

Zglos komentarz

S
suiCid3R 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czeka na niego ciepła posadka.W piekle, gdzie jego miejsce.

0

Zglos komentarz

K
KKKasssikkk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

obecnie w klasztorze. "za karę"

0

Zglos komentarz

U
United-Stereo 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ten ksiądz mieszkał niedaleko mnie, ale pozostali księżowie go wyrzucili za jego zachowanie i poszedł właśnie do Poznania...

0

Zglos komentarz

M
monikaaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To się nazywa "być księdzem" ? Po tylu przypadkach, co się słyszy aż do kościoła się iść nie chce..

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a do kosciola chodzisz dla siebie czy dla ksiedza? a moze w ogole nie chodzisz? ksiadz to tylko czlowiek owszem powinien dawac przyklad ale zamiast pisac de**lne komentarze pomodl sie za tego czlowieka i o powolania zeby ludzie szli do seminarium z powolania z glebi serca

0

Zglos komentarz

M
monikaaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dla siebie, ale wychodze z zalozenia, ze Bog jest wszedzie. nie tylko w kosciele. do kosciola przestalam chodzic odkad widze, co sie dzieje. De**lne komentarze? stwierdzam fakty bez zbednego filozofowania.

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
13 lat temu

Przez takich jak @arigold7 ciemnogrod pozostanie ciemnogrodem. Wez sie je*****nij w czolo i nie namawiaj nikogo do tak glupiej czynnosci jako modlenie sie za tego ch******a i kolejnych, przyszlych panow ksiezy.

0

Zglos komentarz

M
mariom460 🏹 Łowca
13 lat temu

Patologia.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Niestety KK to sama patologia

0

Zglos komentarz

A
angieee1989 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Pewnie z ambony głosił,że życie to dar i krytykował takie występki. ID***A!

0

Zglos komentarz

Z
zulek76 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sk*****la do piachu, na ambonach grzmią o aborcji, wychowywaniu dzieci, kastrować !!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
miszka5 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak dlamnie to pod mur tatusia

0

Zglos komentarz

Z
zulek76 🌾 Wieśniak
13 lat temu

kastrować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Z
zulek76 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Usuwajcie komentarze, sprawa ucichnie .....

0

Zglos komentarz

M
miszka5 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jak dla mnie pod mur tatusia

0

Zglos komentarz

S
Szydlo1983 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mówicie ze kiedyś był straszny ciemnogród, ale jeszcze jakieś 50 lat temu to społeczeństwo tej parafii by tego bydlaka na widłach z plebanii wyniosła....a milicja by nawet nie szukała winnych

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
13 lat temu

A co na to katole?

0

Zglos komentarz

K
KKKasssikkk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

nikt o nic nie pyta, nawet proboszcz w parafii dopuścił "księdza" do ołtarza zadając mu tylko głupie pytanie czy ma czyste sumienie. Pewnie że czyste- k.rwa nieużywane!!!

0

Zglos komentarz

B
Bluznierca 🎖️ Snajper
13 lat temu

Bo reka rekę myje... a czasem nie reką tylko paszczą, i nie rekę... Zebyscie sie *h*je podlawili swoimi *h*j*mi.

0

Zglos komentarz

K
KKKasssikkk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"ksiądz" już dawno powinien przestać być księdzem. Matka też niewiele mądrzejsza, skoro facet mówi ze nie chciał dziecka i udawali ze go nie ma to pewno mieli i tak jakiś dobry plan po porodzie co zrobić z owocem swojej "miłości"- raczej j.ebaności.

0

Zglos komentarz

J
jejuuu 💩 JP 100%
13 lat temu

ale o Madzi z Sosnowca to będą pierd**ić jeszcze z kilka lat.

0

Zglos komentarz

S
sarkazm888 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Typowy ksiądz.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Typowy ksiądz to raczej dzieci molestuje a nie zabija

0

Zglos komentarz

M
matez14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

wiekszość ksiedzy ma kochanki. Moim zdaniem kazdy ksiądz nógłby normalnie pracować jako robotnik czy cos. Ksiądz patron bogatych.

0

Zglos komentarz

M
mrau83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Większość ma kochanki, pozostała część ma kochanków lub molestuje dzieci lub są za starzy na takie numery(chciałoby się rzec 'numerki') lub.. są świeżo po święceniach i jeszcze natura im o sobie nie dała znać. No może jeszcze jakiemuś tak odsetkowi wystarczają robótki (własno)ręczne..

Większość ma kochanki, pozostała część ma kochanków lub molestuje dzieci lub są za starzy na takie numery(chciałoby się rzec 'numerki') lub.. są świeżo po święceniach i jeszcze natura im o sobie nie dała znać. No może jeszcze jakiemuś tak odsetkowi wystarczają robótki (własno)ręczne..

0

Zglos komentarz

S
Sbomba 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dlaczego mnie to nie dziwi? bezkarni zbrodniarze,ktorzy pouczaja grzesznikow i nie dopuszczaja do sw.komunii kiedy bez slubu sie mieszka z partnerem..a ich zycie seksualne kwitnie zyciem jak splesnialy ser..szkoda mi dzieciatka.

0

Zglos komentarz

M
mrau83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ale o co chodzi? Przecież oni ślubu nie zamierzają brać a z grzesznych stosunków przedmałżeńskich się wyspowiadają innemu księdzu czy biskupowi, który z doświadczenia zna ciężar grzechu spowiadającego, więc da rozgrzeszenie i .. sprawa załatwiona, są czyści w oczach boga a skoro tak to jakim prawem

Ale o co chodzi? Przecież oni ślubu nie zamierzają brać a z grzesznych stosunków przedmałżeńskich się wyspowiadają innemu księdzu czy biskupowi, który z doświadczenia zna ciężar grzechu spowiadającego, więc da rozgrzeszenie i .. sprawa załatwiona, są czyści w oczach boga a skoro tak to jakim prawem

0

Zglos komentarz

M
mrau83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

my zwykli ludzie chcemy ich osądzać? Toż to niedopuszczalne aby zwykły człowiek mógł osądzać przedstawiciela boga na ziemi! A co do opisywanego przypadku --> przecież dziecko zmarło samo(?), więc do aborcji nie doszło, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku, czyż nie?

0

Zglos komentarz

D
dzialko123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a to ku..rwy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Ksiądz uczący w szkole. To jest dopiero wiocha. Mdło mi się robi

0

Zglos komentarz

L
lojpad 💩 JP 100%
13 lat temu

Że też jeszcze ludzie się nabierają na "wiadomości" z tego serwisu....

0

Zglos komentarz

M
mrau83 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie wiem jak pozostałe, ale ta wiadomość jest prawdziwa. Natomiast dziwię się niektórym, którzy wszystko, co jest nieprzychylne kościołowi, traktują jako kłamliwe lub sprawę bagatelizują a często atakują tych którzy o sprawie mówią.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Gazety o tym pisały i wszystkie media o tym trąbiły

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
13 lat temu

to się nazywa fanatyzm albo ślepowiercy.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
13 lat temu

Ja to de**lizm nazywam

0

Zglos komentarz

C
credible 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mrau83 masz racje w 100%!! Najgorzej jest na wsiach tam dla ludzi ksiądz jest na takiej samej pozycji co Bóg. Ofiarę jeszcze zg**ją za oszczerstwa przeciwko "świętemu" księdzu. Niestety polska to ciemnogród

0

Zglos komentarz

Reklama